Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

hemoroid problemi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: hemoroid problemi
hemoroid problemi 13 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
merhaba.. doktor bey sitenize üye oldum ama e mail atmayı beceremedigim ve çaresiz oldugum için size buradan ulaşmaya çalıştım.. cvp verebilirseniz çok sevinirim.. istanbula gelmeden önce size danışmak istedik sorunumuz... Benim annem 63 yaşında ve 20 yıldır hemoroid problemi vardı..bu problemin çözümünü 5 ay öncesine kadar sıcak su pansumanı ve daflon isimli ilacı kullanarak geçirebiliyordu.fakat 5 ay önce 1 ay boyunca kesilmeyen kanamaları oldu ve çevredekilerin etkisiyle
ankarada genel cerrah xxxxxxxx götürdük.(isim vermek zorunda hissettim kendimi,etik olmamasına rağmen,çünkü doktorun yaptığı işlemi kimse bilemiyor) Annem doktora 2 kere ameliya oldu..ameliyat böldesinde 4 aydır kesilmeyen kımıldamalar,ağrı,batma,tuvaletten sonra o bölgenin dışarı çıkarmışçasına baskı yaptığından şikayetçi..ve psikolojik olarakta bu durumdan çok etkilendi...doktoru aradığımızda dalga geçercesine konustugu için size ulaşmak istedim..ne yapabiliriz?bu arada üniversite hastanesindeki diğer bir doktora götürdük..o temiz oldugunu
söyleyip daflon yazdı.
lütfen yardım edin.TEŞEKKÜRLER.. İYİ ÇALIŞMALAR.
yasinn (Ziyaretçi)
Gönderiler: 0
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 30/08/2010 12:43 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:hemoroid problemi 13 Yıl, 7 Ay önce Karma: 1  
Annenize çok geçmiş olsun. Hemoroid (basur) sorunu nedeniyle iki kez girişim geçirdiği ancak, makatta batma ve baskı hissi gibi yakınmalarının olduğu anlaşılıyor. Üniversite hastanesinde muayene eden ikinci meslektaşımın ciddi bir sorun olmadığını belirtmesi güzel bir sonuç. Hayli komplike bir durum olduğundan, sanal ortamda yorum yapabilmem güç, ancak; arzu ettiğiniz zaman annenizi muayene edebilirim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1