Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Anüste Şişkinlik
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Anüste Şişkinlik
Anüste Şişkinlik 11 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
merhaba sayın hocam daha önce biri sordumu bilmiyorum ama cogu kişinin sormaya çekinecegi bir soru herkez için ben sorayım dedim anüste şişkinligim var 2 haftadır gitmedi daha önce makattan büyük abdest halinde kanda gelmişti doktora gitmiştim ilaç vermişti ama aradan 1 yıl geçti kanamalar gitti şişkinlik cıktı bir ara baya şişti ama gene indi ama hala şişkinlik var hocam ne yapmalıyım doktora gitmelimiyim yada kendi haline geçermi ???
secretask (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Anüste Şişkinlik 11 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun, anüste şişkinlik (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../makatta-sislik.html) ve makattan kanama (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makattan-kanama.html)gibi yakınmalarınız var. Bu tür sorunlar sıklıkla basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) ve makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) varlığında olurlar. Şayet sorununuz bu hastalıklardan birisi ise hem hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...davi-yontemleri.html), hem de makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html) % 90 oranında ameliyatsız yöntemler ile tedavi edilebilirler. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Bağırsak ve makat hastalıkları (kolorektal cerrahi veya proktoloji - www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda ameliyatsız ve ameliyat ile tüm tedavileri gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda, randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 25/08/2012 23:02 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1