Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Ameliyat sonrasında lazer ile kıl dönmesi tedavisi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kıl Dönmesi (Pilonidal Sinüs) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Ameliyat sonrasında lazer ile kıl dönmesi tedavisi
Ameliyat sonrasında lazer ile kıl dönmesi tedavisi 6 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
Merhabalar doktor bey,
2008 yılında ve 2016 yılı ekim ayında aynı noktadan kıl dönmesi ameliyatı oldum ayrıca 2017 mart ayında ise biraz daha alt kısımda abse oluştu ve hemen abse boşaltma işlemi gördüm. Göründüğüm doktorlar nükseden durumda lazer tedavisini gerçekleştiremeyeciğini açık ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Böyle bir durumda sizin tedavi yönteminiz nedir acaba? Hatay da yaşıyorum ve lazerle tedavi olmak istiyorum bu yüzden lazerle olmam mümkünse randevu almak isterim. Saygılar.
sjonturk (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 27/07/2017 16:23 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Ameliyat sonrasında lazer ile kıl dönmesi tedavisi 6 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Kıl dönmesi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donmesi-pilonidal-sinus.html) sorunu için lazer, Bascom tekniği veya sinüsektomi, gümüş nitrat ve fenol ile ameliyatsız (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donmesinin-ameliyatsiz-tedavisi.html) ve ameliyatlı (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donmesi-pilonidal-sinus.html) tedavi yöntemleri mevcuttur. Ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donmesinin-ameliyatsiz-tedavisi.html) poliklinik koşullarında kısa süre içinde, konforlu bir şekilde ve yatış gerekmeden uygulanabilir. Ameliyatlı kıl dönmesi tedavisi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...pilonidal-sinus.html) için ise ortalama bir günlük hastane yatışı gerekir ve tekniğine göre değişmekle birlikte, 1-6 hafta süren bir iyileşme süreci vardır. Ekibimiz uygun olgularda çok sayıda ameliyat sonrrası nüks etmiş olan kıl dönmesi hastasına ameliyatsız tedavi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...yatsiz-tedavisi.html) uygulamıştır. Bu tür bir durumda, hastanın şüphesi veya farklı bir hekimin tanı veya muayene bulgusundan yola çıkarak, sanal ortamda görüş bildirebilmek maalesef uygun değildir ve hasta için en uygun tedavi yöntemini belirlemek amacı ile muayene yapılması gerekir. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1