Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Popo bölgesinde ıslaklık
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Popo bölgesinde ıslaklık
Popo bölgesinde ıslaklık 8 Yıl, 4 Ay önce Karma: 0  
Merhabalar hocam 32 yasindayim Almanyada yasiyorum 1,5 senedir makatta agri tuvaletten sonra akinti oluyo bazen yururken oluyo bazen 2 3 gun olmuyo rahatoluyorum kan tuvalet kagidinda ama bastirinca nokta nokta oluyo 3 kere doktora gittim kamerayla baktilar disardan kontrol ettiler bana hic bise yok dediler sonra deri doktoruna gitmem gerektigini solediler analekzem diye bise solediler ondan dolayi deri pisik olmus pisikden dolayi islanma deri tahris oldugu icin kanama olabilirmis internete baktigimdada akindi fistülden olabiliyomus sizce deride pisikten dolayi akinti yada islanma rengli olabilirmi yada gercekten catlak yada fistül var

eger bana yardimci olursaniz sevinirim
deutschland (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 03/01/2016 11:30 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Popo bölgesinde ıslaklık 8 Yıl, 4 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Makatta ağrı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-agri.html) ve makattan akıntı (www.hemoroiduzmani.com/237/hemoroid-ile-...makattan-akinti.html) yakınmaları ile muayene olduğunuz hekimin ‘’anal egzema’’ tanısı koyduğunu, ancak sizin yaptığınız araştırmalar sonucunda makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html) olmasından endişe ettiğinizi yazmış ve önerimizi sormuşsunuz. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz başka bir hekimin veya ekibin muayenesi sonrasında sanal ortamda herhangi bir tetkikin gerekliliği, detayları veya sonuçları, bir ilaç, tedavi veya ameliyatın gerekliliği, etkinliği yada olumsuz etkileri gibi konularda yorum yapmamaktadır. Sosyal medya ve forum üyelerimizin % 65’i İstanbul dışı ve yurt dışı hastalardan oluştuğu için, bu hasta grubunda uygulamamızda bir değişiklik yapmamaktayız. Bu tür bir görüş bildirebilmek için, sorununuzu tam olarak anlamak gerekir ve bunun için ise, Almanya’da bir proktoloji uzmanı’na (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) muayene olmanız yararlı olur. Bulunduğunuz bölgede bu uzmanlık dalında hekim yoksa, bir Genel Cerrahi Uzmanı’na (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/genel-ce...ilecek-noktalar.html) veya bir Cildiye (Deri Hastalıkları) uzmanına başvurmanız yerinde olur.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 03/01/2016 11:31 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1