Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Anismus için Botoks yapılır mı?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 12
BAŞLIK: Anismus için Botoks yapılır mı?
Anismus için Botoks yapılır mı? 8 Yıl, 2 Ay önce Karma: 0  
İyi günler Korhan hocam.Pendikten yazıyorum size.27 yaşındayım.Bir doktora kabızlık sebebiyle muayene oldum emar-anal manometri ve kolonoskopi estleri sonucunda anismus teshisi koydu fakat tedaviye baslayamadı bioedfack makinasını şehir dısından isteyeceği için geç gelcekmiş bende internetten sizi gördüm sitenizde yazılarda botoks uyguluyormuşsunuz kaslara bana botok yapılırmı yaşım uygunmudur hocam.
erdem12 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 5
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 10/01/2016 14:19 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Anismus için Botoks yapılır mı? 8 Yıl, 2 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html) yakınmanız nedeni ile yapılan kolonoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/kolonoskopi.html), anal manometri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ektal-manometri.html), MR vb. tetkiklerden sonra anismus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html) tanısı aldığınızı yazmış ve size biofeedback tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...nda-biofeedback.html) önerildiğini eklemişsiniz. Ayrıca, Botoks tedavisinin (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html) sizin yaşınıza uygun olup olmadığını sormuşsunuz. Öncelikle, Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html) 18-70 yaş aralığındaki kişilere uygulanabilir. Kadın hastalarda, gebelik veya hamilelik durumunun olması buna engeldir. Sizin için Botoks tedavisinin (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html) uygun olup olmadığına ancak detaylı bir makat muayenesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makat-muayenesi.html) sonrasında karar verilebilir. Her hasta için uygun ve gerekli olan tedavi yöntemi ancak muayeneyi takiben belirlenebilir ve her hastaya da, hastalığın derecesi nedeniyle, aynı tedavi yöntemi uygulanamayacağından, hangi ameliyat veya girişim yapılacağı bilgisi hasta ve yakınlarına muayeneyi takiben verilebilir. Ameliyat önerilen bir durumda, daha deneyimli bir hekim ameliyata gerek duymayabilir veya ameliyat önerilmeyen bir durumda ise deneyimli bir hekim ameliyat ile daha kalıcı çözüm elde edileceğine karar verebilir. Yanıtımın konuya yeterince açıklık getireceğini umarım. İkinci görüş almak için, sadece kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Son Düzenleme: 10/01/2016 14:36 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Anismus için Botoks yapılır mı? 8 Yıl, 2 Ay önce Karma: 0  
Çok teşekkür ederim hocam yanınıza uğrayacam hemen muayeneden sonra botoks yaptırabilirmiyim malum pendikten geliyorum ve isimden fazla izin alma durumum yok.tesekkürler.
erdem12 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph

Cvp:Anismus için Botoks yapılır mı? 8 Yıl, 2 Ay önce Karma: 7  
Siz rahat olun, makat muayenesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makat-muayenesi.html) sonrasında anismus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html) tanısı koyup, Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html) uygulamaya karar verirsek, aynı gün uygulanabilir. İstanbul içinden geleceğiniz için sorun olmayacaktır. Ekibimize başvuran hastaların, % 35’i il dışından ve % 5’i de yurt dışından geldiğinden bu tür uygulamaları zaten rutin olarak yapmaktayız.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph

Hocam haftaya persembe iznim var hafta içi asistanınızı arayıp randevu alcam fakat kafama takılam bir soruyu daha size sormak istiyorum.Sitenizde olsun hasta görüş kısmında olsun anismus hastalarına 3 seans botoks uyguluyormuşsunuz sanırım yanlış okumadıysam eğer.Gelip mutlaka botoks olmak istiyorum fakat haftaya pazartesi işim gereği 2 ay boyunca Mardinde olcam yani tedavim nasıl gerçekleşek bu konu hakkında görüşlerinizi öğrenmek istiyorum.Malum kendi işimiz olduğu için gitmek zorumday hocam mardine herhangi bi izin alma durumum yok babamdan yası buyuk oldugundan işlerle ilgilenemiyor ne olur yardım edin.
erdem12 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph
Son Düzenleme: 11/01/2016 00:59 tarafından erdem12.

Hocam tekrar merhaba büyük ihtimal salı yada çarşamba yanınıza geleceğim tetkiklerimi yaptırıp akabinde hemen botoks yaptırmak istiyorum fakat kafama takılan büyük bir soru var ve bu sorumun cevabını sitenizde bulamadım.Size gelip botoks olcam fakat bildiğimiz gibi botoks denilen zehir maddesi geçici bir madde yani botoksu olduktan sonra botoksun etkisi bittiğinde hastalığımda mı tekrarlayacak ?Teşekkür Ederim.
erdem12 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 12