Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Gaz kaçırma problemim
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 12345
BAŞLIK: Gaz kaçırma problemim
Gaz kaçırma problemim 13 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
makattan gaz kaçırma problemim var özellikle soğuklarda makattan ssssss diye ses gelmesi sadece soğuklarda da değil aslında yazında bu sıkıntıyı çektiğim oluyor.ben buna engel olamıyorum nekadar kendimi sıkarsam sıkayım netice değişmiyo. hele başkalarının yanında daha yüksek ses çıkıyo.kime gideceğim kimden yardım isteyeceğim bilemiyorum bir an önce normal insanlar gibi olmak istiyorum stres beni de çok etkiliyo ama böyle bir durumdayken sakin ve neşeli olabilmem mümkün değil. şişkinlik hissediyorum karın ağrısını çok hisetmiyorum aslında. kolonoskopi yaptırdım bir şey çıkmadı ne yapıcam kime gidip derdimi nasıl anlatıcam bilemiyorum çok utanç verici. ölmeyi düşündüğüm bie oldu. ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırım. yeter ki kurtulayım bu dertten. insan içine utanmadan çıkabileyim. nolur hocam acele cevap istiyorum.kime gitmeliyim. hangi işlemler yapılmalı...
emelim38 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 19
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 23/07/2017 12:01 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Gaz kaçırma problemim 13 Yıl, 1 Ay önce Karma: 1  
Size geçmiş olsun, sizing gaz kaçırma (gaz inkontinensi) sorununuz var. www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ak-inkontinensi.html linkinde detaylara ulaşabilirsiniz. Öncelikle, bunun nedenini anlamak ve ardından endoanal ultrasonografi – EAUS veya endorektal ultrasonografi – ERUS, anorektal manometri vb. bazı detaylı araştırmalar yapmak gerekir. Sizin kolorektal cerrahi ile uğraşan bir Genel Cerrahi Uzmanı’na başvurmanız uygun olur. Benden randevu almak istemeniz durumunda, telefonum zaten web sayfasında belirtilmiştir.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı

www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Son Düzenleme: 23/07/2017 12:02 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Gaz kaçırma problemim 13 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
hocam bu işlemler "endoanal ultrasonografi – EAUS veya endorektal ultrasonografi – ERUS, anorektal manometri vb. "sorunu bulmaya yönelik mi aynı zamanda sorunu çözmeye yönelik midir? pahalı işemler mi nekadardır siz mi yapıyorsunuz radyoloji uzmanı mı yapıyor. ben size gelmeyi çok istiyorum şu an hamileyim ne zaman gelmem doğru olur ne kadar sürede normal insanlar gibi olabilirim
hastanenizin SGK ile de anlaşması yok ücret beni aşıyor hocam. sizin beni bu derttn kurtarabileceğinize inanıyorum
cevaplar için çok teşekkür ederim.
emelim38 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph
Son Düzenleme: 23/07/2017 12:03 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Gaz kaçırma problemim 13 Yıl, 1 Ay önce Karma: 1  
Daha öncede size belirttiğim gibi bu tetkikler sorunu belirlemeye yönelik yapılır. Bu amaçla SGK'nın geçerli olduğu birçok Devlete ait Tıp Fakültesi ve eğitim hastanesinde bağırsak cerrahisi (kolorektal cerrahi, proktoloji, koloproktoloji) ile uğraşan hekimler ve bu imkanlar ücretsiz olarak mevcuttur.

Saygılarımla,

Genel Cerrahi Uzmanı

www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
graphgraph
Son Düzenleme: 23/07/2017 12:03 tarafından DrTaviloglu.

Gaz kaçırma sorunum var 13 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
hocam merhaba gaz kaçırma hastalığında nasıl tedaviler uygulanıyor ameliyat ile mi hallediliyor ilaç tedavisi mi uygulanıyor tedaviden ne kadar zamanda sonuç alabiliyorum.kolonoskopi çektirdiğimi söylemiştim ibs olmuş olsaydı kolonoskopide çıkar mıydı. 25 haftalık hamileyim şu dönemde biraz daha rahatladım. hamilelik bu hastalığı nasıl etkilemiş olabilir ki
bir de ailemin yanındayken veya yalnızken bir sıkıntı olmuyor ama hele de yabancı birinin yanındayken sanki mahsus yapar gibi makattan kaçmaya başlıyor. soğuktan rüzgardan çok etkileniyorum ama yazın sıkıntım azalsa da (cok da azalmıyor) devam ediyor.çok fazla bir karın ağrısı çekmiyorum.
doğumda sonra size gelmek istiyorum inşallah bu sıkıntımdan kurtulurum.
cevaplarınız için teşekkür ederim.
emelim38 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph
Son Düzenleme: 13/03/2011 18:54 tarafından .

Cvp:Gaz kaçırma sorunum var 13 Yıl, 1 Ay önce Karma: 1  
Size geçmiş olsun. Gaz kaçırma hastalarda ciddi bir sosyal sorun yaratır. Tedavi uygulamadan önce sorununuzun nedenlerinin araştırılması gerekir. www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ak-inkontinensi.html linkinde gaz kaçırma konusu detaylı olarak ele alınmıştır. Daha önce doğum yaptı iseniz, gaz kaçırma, kadınlarda en çok doğum yaralanmasına bağlı olarak gelişir. Bebeğinizi normal doğum ile dünyaya getirmeniz durumunda, yakınmalarınızın artması beklenir. Sorununuzu Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı’nız ile paylaşırsanız ve doğumunuzu sezaryen ile gerçekleştirirseniz, sizin için daha avantajlı olur.

Saygılarımla,

Genel Cerrahi Uzmanı

www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.robotcerrahisi.com
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 12345