Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Meraba sayın hocam,ben 23 yaşı...
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Meraba sayın hocam,ben 23 yaşı...
Meraba sayın hocam,ben 23 yaşı... 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
Meraba sayın hocam,ben 23 yaşında üniversite öğrencisiyim benim şikayetim yaklaşık 1 ay önce büyük abdestten kan gelmesi nedeniye genel cerraha gittim ve bana iç hemaroid teşhisi koydu 20 gün boyunca doktorun verdiği ilaçları kullandım ve kanama olamadı fakat 1 hafta once kabız oldum yıne bı kanama oldu daha kötü bi hastalıktan korktum ve bunun uzerine ege üniversitesi hastanesi proktoloji bolümüne gittim ve çeşiti muanelerden sonra bana herhangi bi problemimin olmadıgını ayrıca iç hemoroid de göremediklerini bu konuda telaşlanmamamı belirttiler acaba nedeni ne olabilir? şimdiden teşekkürler..
abstract (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Öncelikle size geçmiş olsun. M... 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: 7  
Öncelikle size geçmiş olsun. Makattan kan gelmesi, en sık olarak makatta çatlak veya hemoroid sonucunda olabilir. Belki de ilk doktor muayene ettiğinde küçük bir iç hemoroid memesi sizde vardı ve sonradan geriledi ve endoskopi sırasında görünmedi. Ayrı bir ihtimalde makatta küçük bir çatlak (anal fissür) sorununuz olmasıdır. Ancak, her halukarda endoskopi sonucunun temiz çıkması bizi rahatlatır. Makattan kanama yakınmanız tekrarlarsa yine aynı merkeze başvurmanızda yarar var.
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1