Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Hemoroid mi, anal fisür mü?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Hemoroid mi, anal fisür mü?
Hemoroid mi, anal fisür mü? 9 Yıl, 10 Ay önce Karma: 1  
Sayın doktor bey ben elazıgda yasıyorum daha once almanyda yasıyordum ılk defa kanama 2002 almanyda goruldu bende bır defalıgına mahsuh..sonra cezaevıne dustum kabız olmustum ondan sonra kanamalar baslmaya basladı..tedavı basladım orda bana ılaclar falan verdıler kanamalar olmuyordu ama sımdı turkıyedeyım cok kanamalar basladı bende. elazıg devlet hastanesıne basvurdum hemoroıd teshısı kondu..Elazıg ....................... tıp merkezıne gıttım ordada anal fisur teshısı kondular..Ben anlamıs degılım bende hemoroıd mı anal fısur mu var..
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Hemoroid mi, anal fisür mü? 9 Yıl, 10 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/hemoroid-basur.html) ve anal fissür (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur.html) birbiri ile çok karışan sorunlardır, ikisi ayrı ayrı veya birlikte de olabilirler. Makattan kanama sorununuz: basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), bağırsağın divertiküler hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...kuler-hastaligi.html), bağırsak polipleri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...irsak-polipleri.html), bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html), anjiodisplazi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...a-anjiodisplazi.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), iltihabi bağırsak hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), enfeksiyonlu kolit, iskemik kolit, radyasyon koliti, damar hastalıklarına bağlı kanamalar, aspirin, kan sulandırıcı ilaç ve ağrı kesici ilaçlara bağlı olan kanamalar ve cinsel temasla bulaşan makat hastalıkları (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html) nedeni ile olabilir. Sizin farklı bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yarar sağlar. Yaşadığınız ilde Tıp Fakültesi, eğitim ve araştırma hastanesi ve birçok özel sağlık kuruluşunda sorununuz ile ilgili olan uzmanlar mevcuttur. Acil şifa dileğimle.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1