Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Hemoroid-Gaz
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Hemoroid-Gaz
Hemoroid-Gaz 8 Yıl önce Karma: 0  
Hocam merhaba 32 yaşında bir erkeğim bu bir yıldır sürekli dahiliye doktorlarına gitmekteyim Dışkılamada sorun
uzun süreli karında bölgesinin sağ kısmı çok ve yayılan ağrıhissi ve düzensiz dışkılamam oluyor ve bazen sadece sıvı birşeyler geliyor sadece mukus gibi , baş ağrısı kan doluyormuş gibi halsizlik yorgunluk iştahsızlık bunun yanı sıra 4 defa hemoroidden operasyon geçirdim ama hep tekrarlıyor 1 yıl önce endoskopi yapıldı sonuç: alkalen gastrit dendi ve 2 ay öncesinde kolonoskopi yapıldı sonuç şu : inspeksiyon:Normal ,rektal tuşe:Normal, Anal Kanal:Hafif internal hemoroid , Regtosigmoid: Mukoza ve lümen normal, Kolon: Tolere edemediği için spleniğe kadar girildi mukoza ve kümen normal ,Tanı: Normal sol kolonoskopi sonuç bu hocam gaita sert değil çok sıvı ve su tüketiyorum ağırlıklı günlük kuru kaysı yiyiorum ama tam rahatlama sağlayamıyorum günde 5 defa az az dışkılama oluyor tüm kan tetkikleri normal Çölyak kan tahlilinde normal çıktı ultrason normal karında çekilen herşey normal ama göğsüme karnımdan bişey baskı yapıyor gibi kardiyo sonuçlar normal beyin emar normalBu sorumla alakalı çekilen alt Batı'n bt normal üst batın bt normal lütfen yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
Fener (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Hemoroid-Gaz 8 Yıl önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda karın ağrısı (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/karin-agrisi.html), dışkılamada düzensizlik (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...mada-degisiklik.html), makattan akıntı (www.hemoroiduzmani.com/237/hemoroid-ile-...makattan-akinti.html), halsizlik, yorgunluk, vb. yakınmalarınız olduğunu belirtmişsiniz. Ayrıca, beş kez hemoroid ameliyatı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) geçirdiğinizi, gastroskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/gastroskopi.html), kolonoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/kolonoskopi.html) ve çeşitli BT tetkikleri tetkikleri uygulandığını yazmışsınız. Bu kadar karmaşık bir durumda size sanal ortamda yardımcı olabilmek maalesef mümkün değil. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz. Taviloğlu Proktoloji Merkezi’nin; SGK, SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı gibi sosyal güvenlik kurumları ile anlaşması yoktur.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1