Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Hemeroid operasyonu süresi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Hemeroid operasyonu süresi
Hemeroid operasyonu süresi 7 Yıl, 7 Ay önce Karma: 1  
Hocam Çok değerli zamanınızı 2 dakika için alabilir miyim lütfen? Cok uzun süredir hemeroid rahatsızligim var. 6 ay önce yurtdışında çok ciddi ağrı yaptı 4 gün cehennem azabi verdi derken ……………………………….. hocaya bir operasyon geçirdim ilk bir kaç hafta iyi idim ancak kısa surede eski haline döndü Şimdi hocam size muayene olmak istiyorum operasyon ne kadar sürüyor? Ve agri sizi boyutu nedir? İşime devam edebilir miyim?
Hocam kurtarin beni bu dertten lutfen. ……………………………….. hoca hemeroid için 3/4 evrede demişti.
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 780
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Hemeroid operasyonu süresi 7 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Öncelikle, nerede ise hiçbir hastalıkta kesin iyileşme garantili tedavinin mümkün olmadığıın bilmenizde yarar var. Hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/hemoroid-basur.html) konusunda, ameliyatsız tedavi veya ameliyat ile ‘’hemoroid için kesin çözüm’’, ‘’ 5 dakikada hemoroid için kesin tedavi’’ ‘’5 dakikada hemoroid’e son’’, ‘’hemoroid tedavisinde % 100 başarı’’, ‘’hemoroid için garantili tedavi’’, ‘’hemoroid’e paydos’’, ‘’hemoroid kabusuna son’’ gibi bir gerçek maalesef mümkün değildir. Hem ameliyatsız (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/hemoroid-basur-icin-ameliyatsiz-tedavi-yontemleri.html), hem de ameliyatlı hemoroid tedavilerinin (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), ilgili linklerde detaylı olarak açıklandığı gibi bazı komplikasyonları ve belirli oranda başarısızlık durumları mevcuttur. Her hastaya, hastalığın derecesi nedeniyle, aynı tedavi yöntemi uygulanamayacağından, hangi ameliyat veya girişim yapılacağı, tedavi süresi, komplikasyon oranları gibi bilgiler, hasta ve yakınlarına ancak detaylı bir makat muayenesini (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makat-muayenesi.html) takiben verilebilir. Ameliyat önerilen bir durumda, daha deneyimli bir hekim ameliyata gerek duymayabilir veya ameliyat önerilmeyen bir durumda ise deneyimli bir hekim ameliyat ile daha kalıcı çözüm elde edileceğine karar verebilir. Bu tür bir durumda, bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yarar sağlar. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1