Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Rektal mukopeksi Ve Lazer uygulaması hakkında
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Rektal mukopeksi Ve Lazer uygulaması hakkında
#6525
Rektal mukopeksi Ve Lazer uygulaması hakkında 2 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
Hocam iyi bayramlar ben 4. Evre hemeroid hastasıyım 20 yıldır zaman zaman nükseden rahatsızlığıma yaklaşık 2 yıl önce yoğun kanamalarda eklendi 2 ayrı hastahanede kolonoskopi çektirdim ve THD denilen yöntemle damar damar akışının engellenmesinden bahsettiler son zamanlarda youtubeda yeni bir lazer yöntemi ile tedavi olan sanırım prensip olarak yine hemeroidi besleyen damarların lazerle yakılmasına dayanıyor , insanlar çok memnun olduklarını 15 dakika sonra normal yaşantılarına devam ettiklerinden bahsediyorl çoğunda 4. Evre hemeroid olduğunu söylüyor benim size sormak istediğim hemeroidi besleyen atardamarlar yakılıyor ama hem içeride hemde artık dışarıda kalmış hemeroidler aynı yöntemle çözüme kavuşuyormu . Birde lazer yönteminde bu kurutulan damarlar veya rektal mukopeksiyle bağlanan damarlar dışında kan akışı için yeni atardamarlar oluşabilirmi yada kılcal damarlar genişleyip atardamarlar gibi yeni veya beslenmeyen eski hemeroidlerin yeniden kan dolmasıyla şişmesi ile sonuçlanabilirmi . Birde 4.evre için siz lazerimi yoksa rektal mukopeksiyimi öneririsiniz ayrıca lazer ameliyatı öncesindede yine kolonoskopi öncesi yapılan bağırsak temizliği yapılıyormu ? Birde bağkur anlaşmanız varmı bağkur dışında kalan ücret ne kadardır ? Muayene ücreti ne kadardır ? Teşekkür eder saygılarımı sunarım sayın hocam .
Umuttamer (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
 
#6526
Cvp:Rektal mukopeksi Ve Lazer uygulaması hakkında 2 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ameliyat önerilen bir hastaya ve yakınlarına ameliyatı ile ilgili açıklamaları farklı bir hekimin değil, bizzat ameliyatı gerçekleştirecek olan hekimin yapması gerekir. Cerrahlar ameliyat öncesinde hastalarını ve yakınlarını, ameliyat tekniklerin farklılıkları, avantaj ve dezavantajları ve olası komplikasyon oranları, ameliyatın sonuçları ve vücutta oluşturacağı değişiklikler, ameliyat sonrasında gerekebilecek tedaviler ve eğer varsa ameliyatsız tedavi yöntemleri hakkında bilgilendirirler. Ameliyatların sonuçları; hastanın mevcut sağlık durumuna, olası risk faktörlerine, seçilen cerrahi yönteme, uygulanan merkeze, uygulayan cerraha, kullanılan araç, gereç ve teknolojiye göre değişkenlikler gösterir.

Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıklarının ameliyatsız ve ameliyatlı tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilir ve muayene ücretini öğrenebilirsiniz. Taviloğlu Proktoloji’nin, SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı gibi sosyal güvenlik kurumları ile anlaşması yoktur.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1452
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
 
EN ÜSTSayfa: 1