Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Hemoroid perine bölgesi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Hemoroid perine bölgesi
Hemoroid perine bölgesi 4 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Merhaba hocam. 2 yıldır dış hemoroidim mevcut. Yaşadığım ilişki sonrası (ters ilişki değil) yanlış bir hareket sonucu hem perine bölgem hem de makatım etkilendi. Makat bölgemde fissür oluştu. İlaç kullanımı ile doktor geçtiğini söyledi ama sanki yeni şişlikler oluşmuş gibi hissediyorum. Herhangi bir kanama şikayetim yok. Ama dış hemoroidimin perine bölgemden vulvaya kadar uzanan bir damarı var. Hemoroidim şiştiği zaman perineden vulvaya kadar şişiyor. Doktor tam anlayamadı sanırım. Cinsel ilişki sonrasında ise hafif ağrı yapıyor. Ne olduğunu anlayabilmiş değilim. Ya da hemoroid sandığım başka bir şey olabilir mi? Huzursuz bağırsak sendromum olduğum için sürekli şişip iniyor hemoridim.
ehb (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Hemoroid perine bölgesi 4 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Ekibimiz sanal ortamda bir hekimin tanısının doğruluğu, bir tetkikin, ilaç, tedavi veya ameliyatın gerekliliği yada etkinliği, mevcut yakınmada altta yatan sorunlar, vb. konularda yorum veya ön görüşme yapmamaktadır. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirmesi uygun olmadığı gibi, bazı durumlarda işleri daha karmaşık hale getirebilir. Bu soruyu, ekibimiz yerine tanıyı koyan hekime yöneltmeniz gerekir.

Tanı ve tedavi ile ilgili herhangi bir şüpheniz olması durumunda, doğru yaklaşım farklı bir hekime ikinci görüş almak amacı ile muayene olmaktır. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’bağırsak ve makat hastalıklarının ameliyatsız ve ameliyatlı tedavisi’’ konusunda hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1