Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Kabızlık (Konstipasyon) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: merhaba
merhaba 10 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhaba.28 yasındayım..

1 sene once haftada bir tuvalete cıkıyordum.dıskıda surekli kan gordugum icin hastahaneye gittim.çatlak teshişi kondu.Fitil ve kremle sorunlarım ortadan kalktı.Kanama gecti.

Su an 2-3 gunde bir wcye cıkıyorum.Fakat cok uzun sure kalıyorum.yarım saate yakın duruyorum.Bazen hic yapmadan cıkıyorum.Bayagı ıkınıyorum.tuvalet eziyet haline geldi.Nadirende olsa ip gibi ince dıskı yada misket seklinde dıskı ilk basta cıkabiliyor.Ara ara mukus seklinde yapıskan bir maddede cıktıgını goruyorum…Elimle anusu kontrol ettigimde o bolgemde yumusak bir doku elime geliyor..Ayaga kalktımda 5-10 dk de iceri giriyor… Agrı,sızı yada kan yok…Fakat yarım saat wcde kalıp cok az dıskılama yapıyorum.Surekli iceride devamı var gibi oluyor.mecburen kalkıyorum daha fazla ıkınmadan..Hatta ıkınmalar esnasında kafamın icinde dahi degişiklikler oluyor basınc değişikligi gibi bir seyler...Neler onerirsiniz. çatlak gecti basur mu basladı acaba…yada kanser türü bişeyler olma imkanı varmı
paulharris (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:merhaba 10 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun, kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html), dışkılama zorluğu (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/diskilama-guclugu.html), makattan sümüksü sıvı gelmesi (www.hemoroiduzmani.com/237/hemoroid-ile-...makattan-akinti.html) ve makatta şişlik (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../makatta-sislik.html) gibi yakınmalarınız var. Bu sorunlar ilgili linklerde görebileceğiniz pek çok hastalık nedeni ile olabilir. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ve tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1