Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Dışkı çapında incelme ve çok az yapabilmek
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kabızlık (Konstipasyon) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Dışkı çapında incelme ve çok az yapabilmek
Dışkı çapında incelme ve çok az yapabilmek 8 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
Hocam saygılar 6 aydır şiddetli bağırsak sorunları yaşıyorum.. Hergün tuvalete çıkmama ramen dışkı bir parmak kalınlığı geçmiyor..Bağırsaklarım boşalmadığı için aşırı gaz birikmesi yüzünden geceleri uyuyamıyorum kolonoskopi endoskopi hertürlü tekik yapıldı..piskolojik deyip yolluyorlar ve sonucunda anal fissür oldum.. sizden iyi olmasın izmirde bir hocamız hemen botoks enejeksiyonu uyguladı enjeksiyonun ertesi günü 6 aydır bu kadar rahat tuvalete çıktığımı hatırlamıyorum dışkı çapı ve fazlalığı arttı ancak 1 ay geçti tekrar nüks etti çatlağım enejeksiyon süresince hergün wcye çıktığım için bağrısak sorunlarımda ortadan kalkmıştı şimdi tekrar aynı sorunlar yaşıyorum ben ibs yada piskolojik olduğuna inanmıyorum hocam sizcede dışkı atılımında bir sıkıntı var gibi değil mi ? ne yapmalıyım kalıcı ameliyat talep edebilirmiyim fissür için basınç azalınca rahat tuvalete çıkıyorum bağırsaklarımdaki ağrılarda gidiyor çünkü
atakank (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Dışkı çapında incelme ve çok az yapabilmek 8 Yıl, 11 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun, gaz (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-gazi.html), dışkı çapında incelme (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/diskida-incelme.html) yakınmalarınız sonrasında gastroskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/gastroskopi.html) ve kolonoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/kolonoskopi.html) tetkikleri sonrasında anal fissür (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) tanısı aldığınızı ve bu nedenle Botoks enjeksiyonu (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html) uygulandığını ancak halen makat ağrısı yaşadığınızı belirtmişsiniz. Üç hafta kadar önce de benzer bir sorunuzu (www.taviloglu.com/forum/index.php?option...=17&id=4771#4772) yanıtlamıştık. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz sanal ortamda bir girişim sonrasındaki sorularla ilgili yorum yapmamaktadır. Lütfen sorularınızı, tetkik ve tedavinizi gerçekleştiren meslektaşlarımıza yöneltiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 21/05/2015 21:39 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1