Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kıl dönmesi ameliyatı sonrası makatta yanma
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kıl Dönmesi (Pilonidal Sinüs) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kıl dönmesi ameliyatı sonrası makatta yanma
Kıl dönmesi ameliyatı sonrası makatta yanma 8 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
hocam merablar
hocam ben bir sene önce ilerlemiş kıldönmesi ameliyatı oldum
ameliyat kuyruk sokumundan makata başlangıcına kadar oldu
ameliyattan onbeşgün sonra makat yakın olan kısımda dikişler patladı doktorum sonra ....................... kremle yarayı ileştirdi fakat daha sonra makat ve çevresinde sivivce gibi küçük küçük benkler çıkıp makatın çevresinde kızarıklar oluştu ve makatta yanma ve intihap gelmekte hocam daha sonra cildiye bolümüne başvurdum oda bir takım kreler verdi ama bir türlü düzelemedim ve bu bana çok rahatsızlık veriyo
hocam ben şimdi hangi bölüme başvurmalıyım genel cerahhamı muayene olmalıyım yoksa cildiyeyemi lütfen yardım edin hocam çok çaresiz kaldım kimse doru teşhisi koyamıyo ve ben normal yaşantımdan kopuk yaşıyorum
zipmurat (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 11/07/2015 15:21 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kıl dönmesi ameliyatı sonrası makatta yanma 8 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, bir sene önce geçirdiğiniz kıl dönmesi ameliyatı (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donmesi-pilonidal-sinus.html) sonrasında makat bölgesinde sivilce kızarıklık, yanma ve iltihap sorunlarınız olduğunuz yamışsınız. Bu sorunlar: makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-fistul-ve-makat-apsesi.html), makat apsesi (www.hemoroiduzmani.com/159/hemoroid-ile-karisabilecek-hastaliklar/makat-apsesi.html), kıl dönmesi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...pilonidal-sinus.html), hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), bakteri veya parazit (kıl kurdu) enfeksiyonları, makat siğili (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...sigili-kondilom.html), cinsel temasla bulaşan hastalıklar (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), dışkı kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...e-diski-kacirma.html), soliter rektal ülser sendromu (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lser-sendromu-2.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), villöz adenom (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...irsak-polipleri.html), iltihabi bağırsak hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), makatta tüberküloz (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...sak-tuberkulozu.html) ve rektosel (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/rektosel.html), nedeniyle olabilir. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı'na (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/genel-ce...ilecek-noktalar.html) muayene olmanız yararlı olur. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Son Düzenleme: 11/07/2015 15:40 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Kıl dönmesi ameliyatı sonrası makatta yanma 8 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
cevap için çok teşekkur ederim hocam
iyi çalışmalar
zipmurat (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 1