Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Nüks eden kıl dönmesi için hangi yöntem?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kıl Dönmesi (Pilonidal Sinüs) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Nüks eden kıl dönmesi için hangi yöntem?
Nüks eden kıl dönmesi için hangi yöntem? 7 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
Mehaba hocam. Ben 3 yıl önce açık bırakma yontemi ile kıl donmesi ameliyatı oldum. Belli bir süre problem yaşamadım ancak son bir senedir tekrar akıntı oldu ve açık bırakılan yer hala kapanmadı. Doktora gittim ve nuksettigini soylediler. Ben tekrar ameliyat olucam ama farklı yöntemler aradım ve sizi buldum. Ben sizin yöntemle ameliyat olabilirmiyim? Hangi yöntemi kullanıyorsunuz? Son olarakda ücreti ne kadar bu tedavinin. Bunlar hakkında bilgi alabilirsem sevinirim. Kolay gelsin
Erenn (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 04/07/2016 00:07 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Nüks eden kıl dönmesi için hangi yöntem? 7 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Kıl dönmesi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donmesi-pilonidal-sinus.html) sorunu için lazer, gümüş nitrat veya fenol ile ameliyatsız (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donmesinin-ameliyatsiz-tedavisi.html) ve ameliyatlı tedavi yöntemleri mevcuttur. Ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donmesinin-ameliyatsiz-tedavisi.html) poliklinik koşullarında kısa süre içinde için yatış gerekmeden uygulanabilir. Ameliyatlı kıl dönmesi tedavisi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...pilonidal-sinus.html) için ise ortalama bir günlük hastane yatışı gerekir ve tekniğine göre değişmekle birlikte, 1-6 hafta süren bir iyileşme süreci vardır. Muayene edilmeyen hiçbir hastaya, sanal ortamda hastanın şüphesi yada farklı bir hekimin tanısı üzerinden yorum yapılamaz, tanı doğrulanamaz veya herhangi bir girişim veya ameliyat için fiyat bilgisi verilemez. Hastanın muayenesi sırasında daha deneyimli bir hekimin, farklı bir ön tanısı ve bunu kesinleştirmeye yönelik ek tetkikler talebi olabilir ve bu şekilde hastalığın tanı ve tedavisi çok farklı bir boyuta taşınabilir. Bu nedenle, size uygulanacak tedavi yönteminin belirlenebilmesi için, öncelikle muayene olmanız gerekir. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz. Taviloğlu Proktoloji’nin; SGK, SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı gibi sosyal güvenlik kurumları ile anlaşması yoktur.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1