Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Pilonidal sinüs için öneri
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kıl Dönmesi (Pilonidal Sinüs) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Pilonidal sinüs için öneri
Pilonidal sinüs için öneri 6 Yıl önce Karma: 1  
merhaba ben 4 defa pilonidal sinüsten ameliyat oldum hala ağrı şişlik akıntı var antibiyotik te kar etmiyor bir öneriniz olurmu hiçbir doktor da bulaşmak istemiyor gidiyorum ilaç yazıp yolluyorlar
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Pilonidal sinüs için öneri 6 Yıl önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, mesajınızda dört kez kıl dönmesi ameliyatı geçirmenize ragmen sorununuzun devam ettiğini belirtmiş ve ekibimizden öneri talebinde bulunmuşsunuz. Kıl dönmesi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...pilonidal-sinus.html) sorunu, kuyruk sokumu, kasık bölgesi, genital bölge, koltukaltı ve nadiren göbekte yer alır. Kuyruk sokumu bitimindeki şişlik durumunda: kıl dönmesi, yağ bezesi (lipom), yağ kistleri, kemik kistleri, cilt çıbanı, köpek memesi (hidrozadenit), frengi hastalığına bağlı çıban (granülom), kemik iltihabı (osteomyelit) gibi nedenlerle olabilir. Şayet sorun kıl dönmesi ise; kılların traşı, tüy dökücü krem kullanımı, sırt ve kuyruk sokumu bölgesine lazer epilasyon uygulanması yararlı olur. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1