Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

anal fistül
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: anal fistül
anal fistül 12 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
hocam saygılar 23 yaşındayım 3 kez anal fistül ameliyatı ve 1 kez de abse boşaltılması işlemi geçirdim.. hastalığım hala devam ediyor 3 seneden beri makattan iltihap akıntısı kesilmiyo sürekli akıntı var en son doktora gittiğimde tekrar ameliyat olmayı düşündüm ama hocam bi korkum var ben dışkımı tutmakta zorlanmaya başladım ve arada da gaz kaçırma durumu oluyo doktorum bu durumdan korkmamamı söyledi yapılan ameliyatla oradaki kaslara zarar vermiyeceğini hatta kesilen kasları dahi onarabileceğini söyledi hocam kesilen kasların onarılma ihtimali var mı ve eğer olursa bu durum dışkı tutamama problemini ortadan kaldırabilir mi? hocam çok kötü durumdayım sizin yardımlarınıza ihtiyacım var çok teşekkür ederim...
kral_80 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:anal fistül 12 Yıl, 7 Ay önce Karma: 1  
Size geçmiş olsun. Web siteme üye olurken açıkça belirtildiği gibi, başka bir hekimin veya ekibin tedavisi altında olan hastalara sanal ortamda yorum yapmıyorum. Lütfen sorunuzu bana değil, açıklamayı yapan meslektaşıma yöneltin. Sizin gibi komplike bir anal fistül (perianal fistül, anorektal fistül, makat fistülü - www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html) ve gaz kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ak-inkontinensi.html) sorunu olan komplike bir hastada muayene ve çok detaylı tetkikler yapılmadan bir karar verilemez. Acil şifa dileğiyle.

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/drtaviloglu
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/pages/Hemoroid-Uzman%C4%B1/113046168767286
twitter.com/hemoroiduzmani
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 23/09/2011 21:18 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1