Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat iltihap
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat iltihap
Makat iltihap 8 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
Merhaba doktor bey afyondan yazıyorum Eniştem adına bundan altı ay önce basur şikayeti ile Dr a gittim küçük bir operasyon geçirdim Dr um bana kalın bagirsagimin duvarında sağ kalça tarafında ödem olduğunu onuda temizlediğini söyledi sancilarum arttı geçmedi kontrole gittiğimde bu ağrıların olacağını söyledi şikayetlerim artti sağ kalcamda şişlik ve kızarıklık olunca başka Dr a gittim ve belden uyusturarak şişliği n uzerini açarak temizledi ve yarayi açık bıraktı bir hafta sonra sisligim inmedi sancim arttı tekrar gittiğimde ilaç verdi yine geçmedi sürekli antibiyotik kullandım ve araştırdım başka Dr a gittim iyi cerrah olduğunu söylediler ve bu Dr da emar çekti ve operasyon geçirdim oradaki iltihabı temizlediğini söyledi ve yarayı açık bıraktı ucuna ip bağlı olarak ilaçlı suya oturuyordum her büyük tuvaketi m geldiğinde kontrole gittiğimde emar çekti ve tekrar apse olduğunu söyledi ameliyat oldum tekrar temizledi ipin bağlı olduğu yerde oluşmuş apse ve yine açık yara bıraktı ve suya oturmaya devam dedi ve belimde bi sivilce çıktı Dr um başka yerden de iltihap oluştuğu nu söyledi yarami avuç içi kadar ve derin yaralandı lütfen yardim edin hangi Dr a guvenecegim bilmiyorum iyilesmiyor ve ilerliyor hastaligim doğru tedavi yöntemi mi bilmiyorum da istanbulda lazer için gittim bugün onun içinde olamayacagimi yaranın tamamen kapanması gerektiğini ve iltihabın başka yerlerede atladigini söyledi acil yardım lütfen TSK ederim hocam
Emelhal (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat iltihap 8 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Eniştenize çok geçmiş olsun, makat apsesi ve makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html) nedeni ile birçok ameliyat geçirmiş ve halen yakınmalarının devam etmekte olduğunuz yazmışsınız. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz sanal ortamda ameliyat sonrası dönemdeki sorunlarla ilgili yorum yapmamaktadır. Eniştenizin ilinizdeki Tıp Fakültesi’nin Genel Cerrahi bölümüne başvurması yararlı olur. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1