Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat Kenarındaki Şişlik
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat Kenarındaki Şişlik
Makat Kenarındaki Şişlik 8 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
Merhabalar Sayın Hocam,
Bundan yaklaşık 10 gün önce hiçbir şey yokken tuvalette anal bölgemde meydana gelmiş bir şişlik fark ettim. Anal delik ile arasında 2-3 cm mesafe var. Dokundukça hafif bir ağrısı vardı. 1-2 oturup kalktıkça hafif ağrısını hissediyordum. Sonraki 1 haftalık süreçte şişlik gittikçe küçülmeye başladı kendimce sivilcedir herhalde dedim. Küçük halde iken son zamanlarda da kaşıntı vardı. Ancak yeniden şişlik büyüdü oturup kalktıkça hafif ağrısı olmaktadır. Bir ucu kızarmış vaziyette. Ne olabilir? .............. melhem sürmenin bir sakıncası var mıdır?

Fotoğraflardan anlaşılır mı bilmem ama aşağıda fotoğrafları mevcut;

..................................

Şimdiden teşekkürler.
Egemen (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 01/11/2015 00:39 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat Kenarındaki Şişlik 8 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda belirttiğiniz; makatta şişlik, makatta ağrı ve makatta kaşıntı yakınmalarınız: basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) , makat fistülü veya makat apsesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), iltihabi bağırsak hastalıkları (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), bekçi veya nöbetçi memeler, makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), makatta Paget hastalığı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...paget-hastaligi.html), melanom, rektal polip (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...irsak-polipleri.html), makat siğili (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...sigili-kondilom.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), cinsel yolla bulaşan makat hastalıkları (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), rektosel (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/rektosel.html), vb. nedenlerle olabilir. Üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, bu forumun amacı sanal ortamda hastalara mesaj, fotoğraf veya video görüntüsü üzerinden tanı koymak veya tedavi yöntemleri önermek değil, sorunu olan kişileri tedavileri öncesinde doğru yönde bilgilendirmektir. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız uygun olur. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji - bağırsak ve makat hastalıkları (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren Taviloğlu Proktoloji Merkezi’nden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi

Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi
www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 06/11/2015 15:06 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1