Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat apsesi ağrısı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat apsesi ağrısı
Makat apsesi ağrısı 6 Yıl, 6 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhaba
Ben 24 yasindayim yaklasik 4 sene once hastaneye gittigimde makat fissuru dediler krem ile gecebilecegini soylediler recete yazildi eczaneye verdim iki uc krem karistirip verdiler kullandim ve agrim gecti. Cuma gunu makatimda sislik ve agri olustu acile gittim makat apsesi olmus ptesi gel dediler. Ama pazar dusa girdigimde sanirim patladi ve onun acisi ile bayildim. Acile tekrar gittim ve kanama var deyip doktor eliyle sıktı apseyi ama genel cerrahiye gorun dedi. Gittim yapilacak bi sey yok dedi bosaltmisar dedi ama ben agridan acidan duramiyorum hocam hayattan sogudum moralim cok bozuk . bir de hocam hrr bakan doktor ameliyat oldun mu diyor onu da bir turlu anlamadim. Hocam lutfen yardim edin kafayi yemek uzereyim .
Jnd123 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 04/10/2017 12:15 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat apsesi ağrısı 6 Yıl, 6 Ay önce Karma: 7  
Evladım sana geçmiş olsun. Mesajından anlaşıldığı kadarı ile, geçmişte makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) tanısı ile tedavi görmüşsün. Ayrıca, yakın zaman önce ise makat apsesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html sorunu yaşamışsın. Apsenin boşaldığını belirtmiş ancak halen şiddetli makat ağrısı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-agri.html) sorunun olduğunuz yazmış ve ekibimizden görüş talebinde bulunmuşsun. Ağrı yakınman, yukarıdaki linkte belirtilen pek çok nedenle olabilir, bunun için tekrar ilgili Genel Cerrahi Uzmanı’na başvurman yararlı olur. Tanı ve tedavi ile ilgili herhangi bir şüpheniz olması durumunda, doğru yaklaşım farklı bir hekime ikinci görüş almak amacı ile muayene olmaktır. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Sevgilerimle,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 04/10/2017 12:15 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1