Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Anal fistül
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Anal fistül
Anal fistül 6 Yıl önce Karma: 0  
Merhaba hocam antalya manavgat dan yazıyorum makat Ve testis torbası arasındaki ağrı nedeniyle hastaneye başvurdum daha sonra testis torbam şişmeye başladı Üniversite hastanesinde apse ameliyatı oldum. İki defa İltihap testis torbamdan akmaya başladı ayrıca makatından geliyordu Emaar sonucunda anal fis tül gözlendi ameliyatla kesici olmayan Seton konuldu testis torbasıyla makat arası yarılıp açık bırakıldı Daha sonra kesici Seton konuldu ve AlınıldıToplamda yedi defa ameliyat oldumYine testis torbamdan akıntı var ne yapmam gerekiyor bana bir yol gösterir misiniz ?Komplike kronik bir anal fistül ile karşı karşıyayımİyi çalışmalar dilerim
Tek07 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Anal fistül 6 Yıl önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızdan komplike bir makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html) sorunu nedeniyle çok kez ameliyat geçirmenize rağmen sorununuzun devam ettiği anlaşılıyor. Sizin durumunuzdaki hastaların en ideal takibi Tıp Fakültesi Hastaneleri’nde gerçekleştirilir. Size ’'makat fistülüne son’’, ‘’makat fistülü için kesin çözüm’’, ‘’makat fistülü tedavisinde % 100 başarı’, ‘’makat fistülü için garantili tedavi’’, ‘’makat fistülüne paydos’’, ‘’makat fistülü için kesin tedavi’’ türünde açıklamalar yapmak mümkün değildir. Tedavinize herhangi bir Tıp Fakültesi ortamında çözüm bulmanız uygun olur. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1