Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

lazerli anal fistül ameliyatı sonrası iyileşme
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: lazerli anal fistül ameliyatı sonrası iyileşme
lazerli anal fistül ameliyatı sonrası iyileşme 5 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhabalar 12.03.2018 tarihinde hemoroid ve lazerli anal fistül ameliyatını birlikte oldum ameliyat sonrası hemoroid şikayetim yok ancak makatımda ameliyat öncesi var olan fistül deliği hala aynı şekilde durmakta ve yive wc sonrası dışkı kaçağı olmaktadır herhangi bir kanama agrı şikayetim yok ancak dışkı kaçağı devam ediyor sizce nasıl bir yöntem uygulanmış ameliyatta ve ameliyat sizce başarılımı yoksa değilmi , fistül deliğinin kapanması/iyileşmesi veya dışkı kaçağı ne zaman tamamı ile kesilir .
Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar.
isa özişkar (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:lazerli anal fistül ameliyatı sonrası iyileşme 5 Yıl, 10 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz ameliyat sonrası sorular ile ilgili yorum yapmamaktadır. Sanal ortamda ameliyat sonrası dönemdeki sorunlarla ilgili farklı bir cerrahın hastanın güncel durumunu bilmeden; ameliyat sonrası seyir, gerekli ilaç veya tedavi, önlem, diyet, pansuman, ikincil ameliyat gereksinimi, istirahat süresi, spora başlama vb. konularda yorum yapması bir yarar sağlamayacağı gibi, hasta ve yakınlarının zihninde durumu daha karmaşık hale getirebilir. Lütfen sizi ameliyat eden cerraha veya cerrahi ekibe başvurunuz ve sorularınızı onlara yöneltiniz.

İkinci görüş almak için, sadece kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren Taviloğlu Proktoloji’den yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1