Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Tekrarlayan makat apsesi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Tekrarlayan makat apsesi
Tekrarlayan makat apsesi 4 Yıl, 3 Ay önce Karma: 1  
Makat bölgesinde oluşan şişlik sebebiyle 2015 yılında Hatay'da özel bir hastanede Genel Cerraha basvrudum.Ve Anal Apse olduğunu ve temizlemesi gerektiğini söyledi ve ameliyat oldum.Fistul oluştuğunu ve fistül ameliyatı olabileceğimi ancak fistül ameliyatı olan hastalarının iyileşmesini gibi makat kaslarının zarar görmesi sebebiyle gaz kaçırma ve dışkı kaçırma problemleri yaşadığını söyledi.bu sebeple fistül ameliyati olmadim.Sonrasinda ara ara akıntılar olmakla beraber çok sorun yaşamadım.2018 yılında aynı şekilde şişlik oldu ve yine aynı doktora gittim yine aynı şekilde temizledi.Fistul ameliyatı konusunda aynı şekilde konuşması sebebiyle yine korktuğum için fistül ameliyatı olmadım.Daha sonra akıntılar oldu ara ara buyumeler olmakla birlikte akıntı ile boşalıyordu.5 Aralık Perşembe günü tekrar apse oluştu,Cuma günü büyüdü ve gece yatamayacak kadar büyük ağrilarim oldu.Bugun yine aynı doktora gittim ve yine apse drenajı yaparak temizledi.Bu kez 2.fistulun oluştuğunu ve Bu 2 fistülu birleştirerek drenaj yaptığını ve kanalın çok büyük olduğunu söyledi.Fistul ameliyatı konusunda internette araştırma yaparken Sayın Korhan hocamız hakkında okuduğum yorumlarla hocamıza tedavi olmaya karar verdim.Bugun drenaj yapıldığından ve kanalın büyük olması sebebiyle iltihap tamamen temizlendikten sonra gelmem mi Uygun olur?
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 780
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Tekrarlayan makat apsesi 4 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Yakın zaman önce makat apsesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html) sorununuza cerrahi boşaltım uygulandığı anlaşılıyor. Doktorunuzun uygun gördüğü andan itibaren, yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya bağırsak ve makat hastalıklarının ameliyatsız ve ameliyatlı tedavisi konusunda hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1