Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: analfissür
analfissür 13 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
SAYGILAR HOCAM .ÇOK ZAMANINIZI ALMAMAK İÇİN KISA YAZMAYA ÇALIŞACAĞIM.BEN AFYONDA YAŞIYORUM VE YILLARCA CERRAHİ HEMŞİRELİĞİ YAPIP KENDİM ÇÖZÜMSÜZ KALMIŞ DURUMDAYIM.28 ARALIKTA ANALFİSSSÜRÜMDEN DOLAYI SFİNKTEROTOMİ AMELİYATI OLDUM BU AMELİYATI OLURKEN MEVCUT HEMOROİDLERİMDE VARDI.1 HAFTA GEÇMEDEN HEMOROİDLERİM ÇIKMAYA BAŞLADI ŞUBAT BAŞINDA DAYANILMAZ AĞRILARIMA NE İLAÇLAR KREMLER VE SICAK OTURMA BANYOLARI CEVAP VERMEDİ TROMBEZE HEMOROİD AMELİYATI OLDUM 2 SUBAT 2010 DA AMELİYAT SONRASI ÇOK KÖTÜ İDİ 3. GÜNDEN SONRA BÜYÜK TUVALETİM GELİYOR ANCAK ÇIKIŞTA DAR BİR HALKA ÇIKMASINA İZİN VERMİYORDU DOKTORUM LAVMAN YAPTIRDI .HER LAVMAN DURUMU KÖTÜLEŞTİRDİ AMA DOKTORUM ISRARLA YAPTIRDI.DAHA SONRA BAŞKA DR GİTTİĞİMDE ENFEKSİYON OLDUĞUNU ÇOK YOĞUN BİÇİMDE VE DOKULARIN ÇOK TEMİZLENDİĞİNİ SÖYLEDİ ÖNCE ENFEKSİYONU TEDAVİ ETTİK ANCAK BENDE ŞİKAYETLER BİTMEDİ YİNE DİKENLİ TEL GEÇİYORMUŞ HİSSİ VE AÇIK RENK KANAMALAR BAŞLADI .SİZİN YAZILARINIZA OKUDUĞUMDA FİSSÜR NEDEN TEKRARLAR DİYE PROKTİT İ GÖRDÜM AYNI ŞİKAYETLERİM VARDI GAİTADA İNCELME AZ AZ YAPABİLME DOLGUNLUK HİSSİ İÇ ÇAMAŞIRIMDA NEMLENME KAHVERENGİ AKINTI KOKU TETRA KULLANDIM BU ŞİKAYETLERİM GEÇTİ YALNIZ FİSSÜR VAR KOLONUSKOPİ YAPILDI SONUÇ FİSSÜR.RECTOGESİC KREM BAŞLANDI AZ RAHATLADIM ANCAK BİR DOZ KAÇIRSAM KANAMALAR HEMEN BAŞLIYOR.VE YAN ET KİLİLERİ MALUM SÜRÜNDÜRÜYOR.BU SIKINTILARIN ÜSTÜNE BİRDE PALNLANMAMIŞ BİR ŞEKİLDE HAMİLE KALDIM.HAMİLELİKLE BU HASTALIK NASIL GİDER NE OLUR BİLEMİYORUM.SEKRETERİNİZLE KONUŞTUM YURT DIŞINDA BULUNUYORMUŞSUNUZ SİZE MUAYENEYE GELECEĞİM ANCAK BU DÖNEME KADAR BİR CEVAP YAZAR BİR ÖNERİDE BULUNURSANIZ SEVİNİRİM. SAYGILAR.
muzaffere (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:analfissür 13 Yıl, 11 Ay önce Karma: 7  
Size çok geçmiş olsun. Web siteme üye olurken de belirtildiği gibi, ben etik kurallar gereği başka bir hekimin tedavisi altında olan hastalara veya bir Genel Cerrahi Uzmanı tarafından gerçekleştirilen ameliyatla ilgili sorulara sanal ortamda yorum yapmıyorum. Lütfen ameliyatınızı gerçekleştiren cerrah veya cerrahi ekip ile irtibata geçiniz. Acil şifalar dilerim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı

www.makattacatlak.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.barsakcerrahisi.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1