Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

merhaba sayın hocam benim yaşı...
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: merhaba sayın hocam benim yaşı...
merhaba sayın hocam benim yaşı... 14 Yıl önce Karma: 0  
merhaba sayın hocam benim yaşım 25 1998 yılında meme vardı ameliyetla aldılar 2006 yılına kadar hiç bir sorun yoktu. 2006 yılında makatta çatlak meydana geldi ilaç tedavisi iyileştirmedi onuda ameliyatla aldılar 2010 yılında kadar sonrun yoktu. ocak ayı gibi küçük meme ile başladı tekrardan ilaç tedavisi gördüm ama ilaçlar etki etmedi ve anal fissür oluşmaya başladı artık bende kronik olduğunu söyledi doktur mart ayının 19 unda meme büyüdüğü için aldılar ama çatlak alınmadı şimdi çatlak için ilaç tedavisi görüyorum 10 gün sonra ilaç etki etmesse büyük ihtimal ameliyat olunacağım gibi görünüyor veya olmalımıyım neler yapmalıyım.. önerilerinizi iletirseniz çok memnun olurum teşekkürler....
mustafatabak (Ziyaretçi)
Gönderiler: 0
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

1998 yılında bir basur (hemoro... 14 Yıl önce Karma: 7  
1998 yılında bir basur (hemoroid) ameliyatı?, 2006 yılında bir makatta çatlak (anal fissür) ameliyatı, geçen ay tekrar bir makatta çatlak (anal fissür) ameliyatı olduğunuz ve sorunlarınız devam ettiği anlaşılıyor. Bu kadar karmaşık ve ender görülen bir durumda sizi muayene etmeden sanal ortamda hiçbir fikir ileri sürülemez. Öncelikle, son ameliyatınız yapan cerraha danışmanız uygun olur.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı
www.makattacatlak.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.barsakcerrahisi.com
www.kabizlikvekanser.com
www.makatkanamasi.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1