Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: merhaba
*
merhaba 13 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
doktor bey, bir iki ay önce böbrek sancısı nedeniyle hastaneye gittim. çeşitli filmler çekildi (idrar yollarımda ve böbreklerde) hiçbir problem olmadığı yalnızca küçük bir kum taneciğinin bir böbrekte gözüktüğü, ağrının sebebinin kum dökmüş olmam olduğu söylendi.
zaten bir süre sonra ağrı da kalmadı. ancak bir aydır başka hiçbir ağrı, sızı vs. olmamakla birlikte dışkılama sırasında acı duyuyorum ve bazen çok az kanama olduğunu görüyorum.
böbrek ile ilgili problemin sebep olduğu geçici bir şey olduğunu, kötü beslenme alışkanlığım nedeniyle olduğunu düşündüm ama emin olamıyorum. yalnızca dışkılama sonrasında kısa süreli bir acı dışında hiç bir rahatsızlığım yok.
ne önerirsiniz?
aysgul (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:merhaba 13 Yıl, 1 Ay önce Karma: 1  
Makatta ağrı www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-agri.html linkinde belirtildiği gibi pekçok nedenle olabilir. Makattan kan gelmesi ise www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makattan-kanama.html linkinde belirtildiği gibi normak kabul edilmez. Makattaki yakınmalarınızın, böbrek sorununuz ile hiçbir ilgisi yok, o nedenle bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız uygun olur.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı

www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 13/03/2011 20:42 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1