Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: anal fissür
anal fissür 12 Yıl, 6 Ay önce Karma: 0  
iyi günler hocam benim şikayetim anal fissür anal fissür için botoks tedavisi ne kadar etkili öncelikle ameliyatmı botoksmu daha uygundur yaşadığım yerde henüz botoks tedavisi yapan varmı bilmiyorum bu konu ile ilgili beni bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler
xena54 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:anal fissür 12 Yıl, 6 Ay önce Karma: 1  
Geçmiş olsun, sık yöneltilen bir soru ile çok merak edilen bir konuya değinmişsiniz. Makat çatlağı veya anal fissür hastalığında www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur.html ve www.hemoroiduzmani.com/160/hemoroid-ile-karisabilecek-hastaliklar/makat-catlagi-anal-fissur.html linklerinde belirtildiği gibi sıklıkla üç aşamalı bir tedavi uygulanır. İlk aşamada diyet (www.hemoroiduzmani.com/227/hemoroid-ile-ilgili-ozel-durumlar/hemoroid-ve-beslenme.html), bazı merhemler (www.hemoroiduzmani.com/127/cerrahi-disi-tedaviler/merhemler.html), oturma banyosu (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/oturma-banyosu.html) gibi basit tedaviler uygulanır ve bu şekilde makat çatlağı olgularının yaklaşık % 90’ında iyileşme görülür. Bu tedavinin başaroılı olmaması durumunda ikinci basamakta Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur-icin-ameliyatsiz-tedavi.html) yapılır ve bu da başarılı olmazsa ameliyat (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) planlanır. Geçmiş olsun.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/drtaviloglu
www.youtube.com/hemoroiduzmani
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1