Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makatın etrafında yarık oluşması
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatın etrafında yarık oluşması
Makatın etrafında yarık oluşması 12 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
Öncelikle böyle bir hizmet verdiğiniz için herks adına çok teşekkür ederim değerli hocam..

Makatın hemen bir cm kadar yakınında gene bir cm kadar yarık oluştu endişeleniyorum cidii bi sorun olabilirmi diye..bu yarık son 2-3 ayda oldu yarığın içi kızarık kırmızı bir şekli var,zaman zaman o bölgede korkunç derecede kaşınma hissioluyor ve ben kaşımak zorunda kalıyorum,o yarığın nedeni ne olabilir? bazen zorlu ve sıkıntılı tuvalet yapmak zorunda kalıyorum ,ayrıca büyük abdesti ihtiyacı oluyor zaman zaman ama boşalmaya gelice kaydadeğer bir şey yok! ben sürekli masa başı işi yapan biriyim acaba hareketsiz olduğumdan mıdır diye düşünüyorum?

-ikinci sorum ben 29 yaşındayım cocukluğumdan beri kendimi bildim bileli günde en ez 20 defa yerlenirim ve gerçekten etrafı rahatsız edici bir şekilde koku olması söz konusu keza tuvelet ihtiyacımı gördükten sonrada dakikalarca geçmeyen etrafı rahatsız edecek bir şekilde koku olması? acaba anarmal bir durum söz konusumu
bybellek (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatın etrafında yarık oluşması 12 Yıl, 3 Ay önce Karma: 1  
Geçmiş olsun, makatta yarık, makatta kaşınma (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...e-makatta-yanma.html) ve yellenme sırasında kokulu gaz çıkartma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-gazi.html) gibi yakınmalarınız var. Makatta yarık olarak tarif ettiğiniz sorun: makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), makat apsesi (www.hemoroiduzmani.com/159/hemoroid-ile-...ar/makat-apsesi.html), hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) vb. pek çok nedenle olabilir. Makatta yanma ilgili linkte açıklandığı gibi değişik nedenlerle olabilir. Kokulu gaz çıkartma ise yediğiniz gıdalarla ilgili olabileceği gibi, bağırsak iltihabı gibi ilgili linkte açıklanan pek çok nedenle olabilir. Sizin proktoloji ağrılıklı çalışan bir Genel Cerraha muayene olmanız uygun olur, bana muayene olmak istemeniz durumunda irtibatlar sitede mevcuttur.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1