Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

istemsiz gaz kaçırma
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: istemsiz gaz kaçırma
istemsiz gaz kaçırma 11 Yıl, 2 Ay önce Karma: 0  
hocam iyi günler. yardımınıza ihtiyacım var. ben istemsiz gaz kaçırıyorm. 1,5 ay önce bağırsaklarım gurulduyordu. bunu için doktora gittim ve bana gaz giderici ilaçlar verdiler.2 çeşit ilaç kullandım ama geçmedi.1 senedir istemsiz gaz kaçırıyorum. bu sorunum için özel doktora gittim IBS teşhisi koydu diyet ve bağırsa düzenleyici ilaçlar verdi bide antidepresan verdi ama benim sorunum yine geçmedi. ankara da yaşıyorum burda ............... üniv. gittim 3 çeşit kan tahlili yaptılar bişey bulunamadı.parazit testi yapıldı o da negatif. endoskopi yapıldı gastrit ve aös gevşekliği çıktı. çölyak baktılar ama çıkmadı. ................. ve bir ilaç daha verdiler onları kullanıyorum şimdi. ama sorunum geçmedi. sosyal hayatım bitti nerdeyse. yolculuk yapamıyorum. öğretmenim ve toplantılara konsantre olamıyorum. hep evdeyim ve çok mutsuzum. lütfen beni bu hastalıktan kurtarın.teşekkürler
evita_30 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 05/03/2013 15:48 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:istemsiz gaz kaçırma 11 Yıl, 2 Ay önce Karma: 7  
Değerli öğretmenim, öncelikle çok geçmiş olsun. Gaz kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...e-diski-kacirma.html) ve huzursuz bağırsak sendromu (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...girsak-sendromu.html) sorunlarınız var. Gaz kaçırma sorunu olan hastaların ciddi bir bölümünde huzursuz bağırsak sendromu mevcuttur ve özellikle bağırsak hareketlerinin hızlanması ile birlikte bu sorunları büyür ve ciddi bir sosyal sıkıntı yaratır. Şu anda Aynı sorunla tedavim altında olan iki kadın öğretmen daha var ve sizinle benzer sorunları yaşıyorlar. Ankara’daki tüm Tıp Fakülteleri’nde mevcut olan Kolorektal cerrahi bölümlerinden yardım alabilirsiniz. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 05/03/2013 15:49 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1