Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kronik anal fissur
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kronik anal fissur
Kronik anal fissur 10 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
Hocam iki haftadır çok şiddetli ağrılarım var. Hemoroid sanıp doktora gittim. İlk muayenedeki doktorumuz anal fissur dedi ve ilaçla tedavi zor olsada diltazem hap ile bir krem hazırlattı ve denememi istedi. Fakat ağrılarımda bir azalma olmadı. Emin olmak için bir hafta sonra başka bir doktora daha muayene oldum ve kronik anal fissur olduğunu ve ameliyattan başka bir çözümün olmadığını söyledi. Daha önce hiçbir sebeple ameliyat olmadım. Birinci korkum bu. İkincisi forumlardan okuduğum kadarıyla ameliyat sonrası sıkıntıları devam eden çok hasta var. Sizin uyguladığınız botox tedavisini çok dikkatli okudum. Ameliyatsız tedavi noktasında çok ümitlendim. Fakat bir kaç sorum var. Botoxtan sonra mevcut ağrılarımızın geçmesi ne kadar sürer. Muayene olduğum iki doktorda bu tedaviden bahsetmediler ve ısrarla sormama rağmen tek tedavinin keserek ameliyat olduğunu söylediler. Bu tedavi yenimidir. Yaptığınız tedavilerin olumlu ve olumsuz sonuçlarını varsa yazar mısınız.! Birde ben izmirde yaşıyorum botox tedavisi olmak istersem istanbula mı gelmem gerekiyor.
Çağlar (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kronik anal fissur 10 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Makatta şiddetli ağrı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-agri.html) yakınması ile muayene olmuş ve kronik anal fissür (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) tanısı almışsınız. Anal fissür tedavisinde Botoks (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html), yeni bir tedavi yöntemi olmayıp ilgili linkte açıklandığı gibi 1994 yılından beri uygulanmaktadır. Makat çatlağında uygulanan Botoks’un etkisi 7-10 gün içinde görülür. Botoks tedavisi, gebe, lohusa, 18 yaş altı ve 70 yaş üstü kişilere ve makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html) varlığında uygulanmaz. Botoks uygulaması sonrasında ateş, kırgınlık nadir rastlanan komplikasyonlardır. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında İstanbul’da hizmet veren ve tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1