Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: hastalik
hastalik 10 Yıl, 6 Ay önce Karma: 0  
Hocam doktora gittim makatta yirtik oldugunu soledi. Kroniklesmis midir bu 1 senede. Doktor ......................... krem ve ......................... fitil verdi . Tuvaletten sonra agri oluyor ve akinti var.makatin arka kismi sis gibi ve makatin in kisminda meme gbi bisi olustu . Ben bu durum yuzunden okula gidemiyorum . Ayaktayken bisi yok ama oturunca yanma oluyor ve kasilmalar var akinti oluyor . Bu durum yuzunden piskolojim bozuldu okula gidemiyorm baska ne yapabilirim yardimlarinizi bekliyorum . Nasil bir yol izlemeliyim . Simdiden tesekkurler.
Hastabiri (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 5
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 03/10/2013 11:20 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:hastalik 10 Yıl, 6 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun, sanırım bir yıl önce muayeneyi takiben makatta yırtık (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) belirlenmiş. Halen makatta ağrı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-agri.html) ve makattan akıntı (www.hemoroiduzmani.com/237/hemoroid-ile-...makattan-akinti.html) gibi yakınmalarınız mevcut. Bu şikayetler ilgili linklerde belirtilen pek çok sorun varlığında olabilir, burada tanının konulup tedavinizin düzenlenmesi açısından tekrar muayene olmanız yararlı olur. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ve tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1