Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

kronik anal fissür
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: kronik anal fissür
kronik anal fissür 10 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
hocam iyi günler.Ben 2 yıl önce kanama şikayeti ile doktora gittim kronik anal fissür çıktı bende ilaç kullandım kanama geçti şuan da hiçbir şikayetim yok sadece iğne batması tarzında bi ağrı var o da rahatsız edici derecede değil; fakat makatta meme var bu beni rahatsız ediyor. ameliyat olursam eğer makatımda kötü bir görünüm mü olur?ameliyat olmam gerekli midir botox tedavisi ile meme kaybolur mu teşekkürler:( :(
antalya-deniz (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:kronik anal fissür 10 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. İki yıl önce makattan kanama (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makattan-kanama.html) yakınması ile başvurduğunuz hekim makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) tanısı koymuş. Halen iğne batması gibi bir makat ağrısından (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-agri.html) ve makatta memeden (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../makatta-sislik.html) yakınmaktasınız. Ameliyat olursanız ortaya çıkacak görüntü ve sonuç, uygulanacak tekniğe ve uygulanan hekime gore değişiklik gösterebilir, bu nedenle bu sorunuzu ilgili meslektaşıma yöneltmeniz uygun olur. Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur-icin-ameliyatsiz-tedavi.html) ile makattaki meme kaybolmaz, ancak makattaki spzam çözülerek çatlak iyileşir. Makattaki memenin (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html) yok edilebilmesi için tek çözüm ameliyattır. Ancak, hiçbir yakınması olmayan bir hastaya sadece makattaki memeyi almak için yapılacak bir girişime sıklıkla gerek yoktur, ancak beraberine yakınmalar varsa tabii ki girişim yapılabilir.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1