Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makatta ağrı, batma, yanma, sıkıştırma
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatta ağrı, batma, yanma, sıkıştırma
Makatta ağrı, batma, yanma, sıkıştırma 10 Yıl önce Karma: 0  
sayın hocam,uzun zamandır sizi internette takip ediyorum,,

2011 yılında geçirdiğim bir ishal atağından sonra kan değerlerimden dolayı doktorum endeskopi ve kolonoskopi yapılmasını uygun gördü,gerekli bütün işlemleri yaptık sonuç ise:tanımlanmamış suedonum ülseri ve mukozada yerleşimli aftöz lezyonlar gözlendi incelende ve patoloji sonuçlarım ise kronikleşme bulgusu izlenmedi yani crohn değil zamanla kalınbağırsak bağışıklıktan dolayı aft çıkmış olabilir dedi...şimdiki sorunum ise belli aralıklarka makatta ağrı şikayetim var 2 defa genel cerrah doktoruna gittim bana akut fissür olduğunu söylediler her iki doktorun ilaçlarınıda kullandım fakat bir sonuç yok şuan yazarken bile sıkıntılarım var belli bir kanama yok oturarak çalışıyorum ve bir batma,yanma,sıkıştırma hislleri mevcut sabahları ve geceleri herhangi bir sıkıntı olmuyor ağrılarım gün içinde başlıyor ve taki yatana kadar bu sorunlarımı yorumlarsanız sevinirim en kısa sürede size gelip durumuma çözüm bulmaya çalışacağım bana yardımcı olursanız sevinirim......
dilara (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 15/03/2014 18:57 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatta ağrı, batma, yanma, sıkıştırma 10 Yıl önce Karma: 7  
Geçmiş olsun, 2011 yılında makat ağrısı nedeni ile başvuruduğunuz hekim anal fissür (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur.html) tanısı almışsınız. Halen mevcut olan, makatta ağrı, batma ve yanma yakınmalarınız: makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat apsesi (www.hemoroiduzmani.com/159/hemoroid-ile-...ar/makat-apsesi.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), habis melanom (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/sindirim...emi-melanomlari.html), Paget hastalığı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...paget-hastaligi.html), kriptit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anal-kriptit.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), iltihabi bağırsak hastalıkları (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), anismus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), cinsel temasla bulaşan hastalıklar (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html), makat siğili (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...sigili-kondilom.html), vb. durumlarda görülür. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 15/03/2014 18:58 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1