Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kronik makat çatlağına Botox
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kronik makat çatlağına Botox
Kronik makat çatlağına Botox 8 Yıl, 7 Ay önce Karma: 1  
doktor bey merhaba kronik makat çatlağına botox yapıyor musunuz?

benim makatımda çatlak zaman zaman oluşuyor mesela bir veya iki ay sıkıntı çekmiyorum sonra 4-5 gün kadar sıkıntı çekiyorum düzeliyor bir iki ay sonra tekrar oluyor botoxu öneriyorsanız size gelmeyi düşünüyorum
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kronik makat çatlağına Botox 8 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Makat çatlağı için ameliyatsız (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur-icin-ameliyatsiz-tedavi.html) ve ameliyatlı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur.html) çeşitli tedavi yöntemleri mevcuttur. Makat çatlağı için Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur-icin-ameliyatsiz-tedavi.html), gayet etkin ve yaygın olarak kullandığımız bir yöntemdir ve 18-70 yaş aralığındaki kişilere uygulanmaktadır. Makat muayenesini (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-muayenesi.html) takiben makat çatlağı veya anal fissür (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur.html) belirlenen ve Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html) için uygun bulunan hastalara bu işlem, kısa sürede gerçekleştirilen ve bir aşı uygulaması şeklinde basit ve etkin bir tedavi yöntemidir. Ancak, tekrarlayan makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) sorunu varlığında; iltihabi bağırsak hastalıkları (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), rektosel (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/rektosel.html), anismus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html) vb. hastalıklar altta yatan asıl neden olabilir. Bu nedenle burada ayırıcı tanı amaçlı detaylı bir makat muayenesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makat-muayenesi.html) ve bazı tetkikler gerekebilir. Muayene yapılmayan bir hastaya, sanal ortamda, ‘’ekibimize muayeneye gelin, size Botoks öneriyoruz’’ veya ‘’Botoks tedavisi size uygun değil’’ gibi bir yanıt verilemez. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Dr. Korhan Taviloğlu

Genel Cerrahi Profesörü
www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1