Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Erkek erkeğe ilişki anlaşılır mı?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Erkek erkeğe ilişki anlaşılır mı?
Erkek erkeğe ilişki anlaşılır mı? 8 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
Merhaba hocam oncelikle boyle bir hizmette bulundugunuz icin size defalarca tesekkur ediyorum.

Ben 14 yasindayim tahminimce 10-11 ya da 12 yasimda en gec 12 yasimda cocukluk akliyla bir iliski yasamistim erkek erkege cok utanarak soyluyorum. aslinda iliski yasadim diyemem cunku o zamanki akilla sadece belkide nasil birsey oldugunu denemek icin yapmistik bunu ve penisi cok kucuktu ve yine tam olarak icime alamamistim bile. yapamiyorduk yani. bu olayin ardindan da ne kanama ne kasinti ne idrar yaparken veya sonrasinda agri ve sivilce gibi olan seyin hic biri ne on ne de arka bolgemde olmadi ve aradan boyle bir uzun zaman gecti. makatta yirtik ya da catlak sanirim ikiside ayni ne onun belirtileri oldu ne de kendisi oldu. hicbirini yasamadim zaten dedigim gibi bilincsizdi penis boyu cok kucuktu. Arka bolgemde ve afedersiniz deliginde genisleme de olmadi ve bu olaydan sonra hic asla bidaha yasanmadi boyle bisey. bu sey bende iz birakmismidir tahmininizce dedigim gibi bu sorunu yasayanlar genelde yaziyorlar ama bende olmadi. bu yaptigimiz cocukca olan sey muayenede anlasilir mi ve bedenimde iz birakmismidir. cevaplarsaniz cok sevinirim.
aozanchh1 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 19/03/2016 21:40 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Erkek erkeğe ilişki anlaşılır mı? 8 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Makat yolu ile cinsel temas (arkadan ilişki, ters ilişki) veya makat yolu ile cinsel tatmin (anal mastürbasyon) uzun zaman önce ve seyrek olarak yaşanmışsa, makat muayenesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makat-muayenesi.html) ile bunu anlamak çoğu zaman mümkün değildir. Bu temas sürekli bir hal almış ise makat kaslarında gevşemeye ve makatta genişlemeye neden olur. Bu durumda da hastada: makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), gaz ve dışkı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...e-diski-kacirma.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), vb. sorunlar belirlenir ve muayenede makat yolu ile bir temasın yaşandığı deneyimli bir hekim tarafından anlaşılır.

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 19/03/2016 21:46 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1