Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Anal fusur için öneri
(2 inceleyen) (2) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Anal fusur için öneri
Anal fusur için öneri 7 Yıl, 8 Ay önce Karma: 1  
Merhabalar hocam. Yazinizi internette okudum benimde bir sikayetim var. Bundan 1 ay once tuvaletimi yaparken cok agrim oluyodu doktora gittim anal fusur teshisi koydu fitil ve .................................. ile .................................. adinda iki krem verdi. Kullandim bir muddet biraz iyi geldi simdi tekrar agrim var. Siz ne onerirsiniz
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 21/08/2016 12:44 tarafından hasta sorunu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Anal fusur için öneri 7 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınzıda, bir ay önce başvurduğunuz meslektaşımızın anal fissür tanısı ile size tedavi önermesine rağmen, ancak sorunlarınızın devam etmesi nedeni ile ekibimizden görüş istemişsiniz. Ekibimiz, başka bir hekimin veya ekibin tedavisi altındaki hastaların veya yakınlarının sorularına yorum yapmamaktadır. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirmesi uygun olmadığı gibi, bazı durumlarda işleri daha karmaşık hale getirebilir. Lütfen tedavinizi düzenleyen yada yürütmekte olan meslektaşımıza veya ekibe başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin. İkinci görüş almak için, yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1