Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat çatlağı ve sivilce ilacı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat çatlağı ve sivilce ilacı
Makat çatlağı ve sivilce ilacı 6 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
hocam merhaba
Yaklaşık 3 hafta önce ıkınma sonucu hafif bi acı hissettim ve çok az kanama oldu. kanamalar 4 gün devam etti. ben hemen sıcak su oturma banyosuna başladım ve beslenme alışkanlığını önerdğiniz gibi düzene soktum. yaklaık 1 hafta ne acı na kanama hiç bir sıkıntı çekmedim ancak tekrar ufak bi kanama oldu çünkü geçti düşüncesiyle beslenme konusunda tembel davrandım ve dikkat etmedim. ayrıca ve önemlisi ben vücutta aşırı kuruluk yapan sivilce ilacı ........................ kullanıyorum haftaya dermatologla görüşeceğim. sizce beslenme alışkanlığımı düzene koyduğum sürece bi sıkıntı yaşar mıyım? şimdiden çok teşekkür ederim.
samet (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 06/07/2017 12:59 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat çatlağı ve sivilce ilacı 6 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Makatta ağrı kanama yakınmalarınız: basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), Paget hastalığı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...paget-hastaligi.html), anjiodisplazi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...a-anjiodisplazi.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), iltihabi bağırsak hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), enfeksiyonlu kolit, iskemik kolit, radyasyon koliti, proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), soliter rektal ülser sendromu (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lser-sendromu-2.html), cinsel temasla bulaşan makat hastalıkları (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html) vb. nedenler ile olabilir. Bu tür bir durumda, öncelikle detaylı bir makat muayenesi yapılması yararlı olur. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1