Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makatta dışkılama sonrası ağrı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatta dışkılama sonrası ağrı
Makatta dışkılama sonrası ağrı 6 Yıl, 4 Ay önce Karma: 0  
Acı yedikten sonra zorlamayla Makatta kanama oldu..bu kanama süreci ara ara kabız olunca devam etti..son zamanlarda kanama yok ama özellikle tuvaletimi yaptıktan sonra inanılmaz bir ağrı var saatlerce sürüyor..kabız olmamaya dikkat ediyorum tuvaletim ilk yaparken biraz zorlanıyorum daha sonra ağrı olmadan kendimi kasa kasa bitiriyorum..ama dışkılamadan dakikalar sonra dayanılmaz bir ağrıyla mücadele etmek zorunda kalıyorum..cerrahi yöntem olmadan tedavi mümkünmü..iyi çalışmalar
AGA69 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatta dışkılama sonrası ağrı 6 Yıl, 4 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Makattan kanama ve ağrı yakınması: basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), Paget hastalığı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...paget-hastaligi.html), anjiodisplazi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...a-anjiodisplazi.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), iltihabi bağırsak hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), soliter rektal ülser sendromu (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lser-sendromu-2.html) ve cinsel temasla bulaşan makat hastalıkları (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html) nedeni ile olabilir. Bu tür bir durumda, öncelikle detaylı bir makat muayenesini (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makat-muayenesi.html) takiben, anoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/anoskopi.html), rektoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/rektoskopi.html), sigmoidoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/sigmoidoskopi.html) ve kolonoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/kolonoskopi.html) gibi tetkikler yapmak gerekebilir. Sorununuzu bilmeden, ‘’siz merak etmeyin, cerrahi yöntem olmadan tedaviniz mümkün’’ gibi bir yanıt verilemez. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1