Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat siğili mi? Anal fissür mü?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat siğili mi? Anal fissür mü?
Makat siğili mi? Anal fissür mü? 5 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
Korhan bey merhabalar.Aralık ayında smear sonucumun LSIL çıkmasıyla kolposkopi işlemi gördüm.Hpv tip 54 taşıyorum.Daha sonra perşne bölgemde elime kabarcıklar geldi vulva kanseri şüphesiyle biyopsi yapıldı ve sonuç yassı kondilom olarak geldi.Bunları yaşarken,makat belgem de şişlik oldu ve makatımın hemen dış yüzeyinde küçük bir ten renginde kabarcık fark ettim.Kadın doğumcum bunun siğil olmadığını söyledi.Daha sonradan peçeteyle sildiğimde dışkı ve mukusumsu bir akıntı gördüm,internetten araştırdığımda “anüs kanseri”belirtisi olduğunu öğrendim.Özel bir hastahanenin “proktoloji”bölümü olan profösöründen randevu aldım.Durumu anlattım ve sadece parmakla muayene etti,o ten rengi olan şeyin siğil olmadığını,hpv ile ilgili herhangi bir durumun olmadığını,çok rahatsızlık veriliyorsa o küçük şeyi yakabileceğini söyledi.Tanısı da anal fissür oldu.yediklerine dikkat et falan diye telkinlerde bulundu.Aradan 1 bucuk ay geçmesine rağmen o şişliik ve o parça duruyor.Makatımda bir morarma var.Bunların çerçevesinde ki yorumunuz nedir, öneriniz var mı acaba?
mckru (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 07/05/2018 12:47 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat siğili mi? Anal fissür mü? 5 Yıl, 10 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz başka bir hekimin veya ekibin muayenesi sonrasında, tanının doğruluğu, sanal ortamda herhangi bir tetkikin gerekliliği, detayları veya sonuçları, bir ilaç, tedavi veya ameliyatın gerekliliği, etkinliği yada olumsuz etkileri gibi konularda yorum yapmamaktadır. Lütfen muayenenizi gerçekleştiren ve tedavinizi düzenleyen meslektaşımıza veya ekibe başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirmesi işleri daha karmaşık hale getirebilir.

İkinci görüş almak için, yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1