Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat çatlağı konusunda bilgi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat çatlağı konusunda bilgi
Makat çatlağı konusunda bilgi 5 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
hocam merhabalar , muayenemde çatlak olduğu bildirildi , çeşitli ilaçlar verildi ancak iyileşme olmadı. şimdi her büyük tuvaletten sabah yaparsam gün boyu , akşam yaparsam gece boyu beni çok rahatsız eden ağrı acı ve kaşınmalarım oluyor. sitenizdeki bilgileri ve diğer hastaların sorunlarını okudum. anladığım kadarıyla sadece krem fitil ya da oturma ile bu hastalıktan kurtulmamın imkansız olduğu bir evredeyim. özür dilerim randevu hattına sormak yerine direk buradan yazdım. acaba muayene ve sonrasında yapılabilecek botoks , lazer vs işlemler için beni bilgilendirebilir misiniz ? kütahyalıyım ve bilgilendirmenize istinaden ödeme konusunda kendimi tartarak muayeneye gelmek istiyorum. saygılar
discover43 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 03/11/2018 17:21 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat çatlağı konusunda bilgi 5 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Mesajınızdan makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) tanısı ile önerilen tedaviden yanıt alamadığınızı belirtmiş ve ekibimizden Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html), lazer tedavisi vb. tedaviler için maliyet bilgisi talebinde bulunmuşsunuz. Muayene edilmeyen hiçbir hastaya, hastanın şüphesi yada farklı bir hekimin tanısı üzerinden tanı konulamaz, doğrulanamaz veya bir girişim yada ameliyat ile ilgili fiyat bilgisi verilemez. Hastanın muayenesi sırasında daha deneyimli bir hekimin, farklı bir ön tanısı ve bunu kesinleştirmeye yönelik ek tetkikler talebi olabilir ve bu şekilde hastalığın tanı ve tedavisi çok farklı bir boyuta taşınabilir. Bu nedenle, size fikir veya bilgi verebilmek için, hekimlik sanatının temel taşı olan muayeneden geçmeniz gerekir. Özellikle, sizin gibi il dışından veya yurtdışından başvuran hastalarda maliyet bilgisi talebine sık olarak rastlamaktayız. Sosyal medya ve forum üyelerimizin % 65’i il dışı ve yurt dışı hastalardan oluştuğu için, bu hasta grubunda uygulamamızda bir değişiklik yapmamaktayız. Ayrıca, hastalarımızın % 35’inin il dışından ve % 5’inin ise yurt dışından başvurduğunu bilmenizi isteriz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 03/11/2018 17:22 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1