Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Anlayamadım...
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makattan Kanama hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Anlayamadım...
Anlayamadım... 14 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
merhabalar doktor bey ben Bozkurt Tarsustan yazmaktayım sizlere. tualetim sonrası kabızlık sırasında tualetimi yapmamın tam ardından bir iki damla kadar hafif kan geldi 1 gün arayla yine tualetimi yaptım orta şekilde kabızlıktı yine aynı sekil ortaya çıktı ama tualetim ve kabızlık esnasında hafif yırtılma hissi oluyor. makat bölgesine baktım hiç bir yara bere benzeri ve sonrasında agrı yok acaba kabızlık esnasında olan zorlanma ve sertlik esnasında olan bişeymidir doktor bey? kabızlıktan dolayı olan birşeymidir geçicimidir doktora gitmeme gerek varmıdır sizce beni aydınlatırsanız cok svinirim şimdiden teşkrlerimi sunuyorum iyi çalışmalar...
bozkurt33 (Ziyaretçi)
Gönderiler: 0
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Bu tür bir makattan kanama dur... 14 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Bu tür bir makattan kanama durumu kesinlikle olağan dışı bir tablo. Yakınmalarınız ön planda makat çatlağını düşündürmekte. Sizin makat bölgenizdeki bir sorunu görebilmeniz pek mümkün değil, çoğu zaman hastalarımız muayene esnasında makat bölgesini kastıklarından biz bile bazı vakalarda teşhisi kolaylıkla koyamıyoruz. Sizin buradaki sorunu görmeniz bu nedenle çoğu zaman mümkün olmaz. Bu nedenle ben bu makattan kanama sorununuzu aydınlatmak için Genel Cerrahi muayenesinden geçmenizi öneririm.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1