Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

makatta sorun
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makattan Kanama hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: makatta sorun
makatta sorun 10 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
merhaba ben 3 ay önce normal dogum ile dogum yaptım dikişim oldu fakat iyileştikten sonra buyuk abdestimi yaparken cok zorlandım dogumdandır dedim fakat hala gecmiş deil ve zorlandıgım için de kan gelio acıma ve arada kaşıntı oluo kabızlık gibi deil cunku acımasa kolaylıkla yapabilirim ama acı cekiorum o yuzdende zorlanıorum sebebi ne olabilir tesekkurler..
ata_lay (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:makatta sorun 10 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun ve bebeğiniz uğurlu olsun. Doğum sonrasında makatta ağrı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-agri.html), dışkılama zorluğu (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/diskilama-guclugu.html), makattan kanama (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makattan-kanama.html) ve makatta kaşıntı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...e-makatta-yanma.html) gibi yakınmalarınız mevcut. Lohusalarda % 10-15 oranında makat çatlağı (www.hemoroiduzmani.com/224/hemoroid-ile-...e-makat-catlagi.html) ve hemoroid (www.hemoroiduzmani.com/223/hemoroid-ile-...elikte-hemoroid.html) sorununa rastlanır. Bu tür durumda beslenmenin (www.hemoroiduzmani.com/227/hemoroid-ile-...oid-ve-beslenme.html) önemi çoktur ve ayrıca oturma banyosu da (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../oturma-banyosu.html) faydalı olabilir. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olacaktır. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ve tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1