Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Dışkılama yaparken kan damlası aktı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makattan Kanama hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Dışkılama yaparken kan damlası aktı
Dışkılama yaparken kan damlası aktı 9 Yıl, 1 Ay önce Karma: 1  
Hocam ben diskilama yaparken kan damlasi akti ve diski makattan gecisi sirasinda igne batarmis gibi geciyor ve acik renkli kirmizi kan damlalari geliyor. Ama hocam bu durum sadece kabiz oldugumda oluyor gecrn gun gene kabizdim hocam ve ikinarak yaptim daha sonrasinda diskinin uzerinde kan gordum kan surulmesi gibi ama kan diskinin uzerindr cok degildi aile hekimime gittim sivi beslen dedi vr .................................. melhem ve fitil verdi hocam ama bu kanama olayi surekli olan bisey degil sadece kabiz oldugumda oluyor acaba korkulacak bisey varmi

Hocam tesekkurler
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Dışkılama yaparken kan damlası aktı 9 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, mesajınızda kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html), makattan kanama (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makattan-kanama.html) ve makatta batma (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...e-makatta-yanma.html) gibi yakınmalarınız olduğunu ve bir meslektaşımız tarafından tedavi önerildiğini belirtmişsiniz. Ekibimiz, başka bir hekimin veya ekibin tedavisi altındaki hastaların veya yakınlarının sorularına yorum yapmamaktadır. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirmesi uygun olmadığı gibi, bazı durumlarda işleri daha karmaşık hale getirebilir. Lütfen tedavinizi düzenleyen meslektaşımıza veya ekibe başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin. İkinci görüş almak için kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1