Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

makatta asiri kasinti
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makattan Kanama hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: makatta asiri kasinti
makatta asiri kasinti 9 Yıl önce Karma: 0  
Doktor bey oncelikle merhaba ben 1.5 yil once kil dobmesi ameliyati oldum daha sonrasinda makatta agri yasadim kacirmalar oldu doktorum bana paraxit olabilir dedi verdigi ilaclari kullandim gecti gecen hafta izin icin gittigim sehirde pecetemde kan oldugunu gorerek fissur suphesiyle gttim doktor kucuk bir catlak var dedi fitil verdi suan kanamam olmuyor fakat dayanilmasina imkan olmayan bir kasinti basladi ve suan saat 2 .16 1 saat once asiri bir sekilde kasinma durtusuyle uyandim tuvaletimi yaparken bir ilk cikista ve bitirdigimde agrim oluyor ve asiri kasinti bana bir yol gosterin lutfenn
Cevabinizi dort gozle bekliyorum.Saygilar
bariss (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:makatta asiri kasinti 9 Yıl önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz başka bir hekimin veya ekibin tedavisi altında olan hastalara sanal ortamda herhangi bir tetkikin gerekliliği veya sonuçları, bir ilaç, tedavi veya ameliyatın gerekliliği, etkinliği yada olumsuz etkileri gibi konularda yorum yapmamaktadır. Lütfen geçen hafta tedavinizi düzenleyen meslektaşımıza başvurun ve sorularınızı ona yöneltin. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirebilmesi işleri daha karmaşık hale getirebilir. İkinci görüş almak amacı ile, kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 24/03/2015 22:56 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1