Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

İshal, kabız ve makattan kanama
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makattan Kanama hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: İshal, kabız ve makattan kanama
İshal, kabız ve makattan kanama 8 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
Merhaba ben bazen kabız oluyorum bazen ishal orta yolum yok ama çoğunlukla kabız oluyorum ve makatta kanama oluyor ne yapmalıyım ben 35 yaşında bir bayanım cevap verirseniz sevinirim
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:İshal, kabız ve makattan kanama 8 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, ishal, kabızlık ve makattan kanama yakınmalarınız: huzursuz bağırsak sendromu (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...girsak-sendromu.html), basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), iltihabi bağırsak hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), enfeksiyonlu kolit, iskemik kolit, radyasyon koliti, makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), bağırsağın divertiküler hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...kuler-hastaligi.html), bağırsak polipleri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...irsak-polipleri.html), bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), anjiodisplazi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...a-anjiodisplazi.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), soliter rektal ülser sendromu (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lser-sendromu-2.html), damar hastalıklarına bağlı kanamalar, aspirin, kan sulandırıcı ilaç ve ağrı kesici ilaçlara bağlı olan kanamalar ve cinsel temasla bulaşan makat hastalıkları (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html) nedeni ile olabilir. Bu tür bir durumda, öncelikle detaylı bir makat muayenesini (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makat-muayenesi.html) takiben, anoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/anoskopi.html), rektoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/rektoskopi.html), sigmoidoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/sigmoidoskopi.html) ve kolonoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/kolonoskopi.html) gibi tetkikler yapmak gerekebilir. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/genel-ce...ilecek-noktalar.html) muayene olmanız yarar sağlar, kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

Bağırsak sarkması ve dışkı kaçırma 8 Yıl, 6 Ay önce Karma: 0  
hocam merhaba ben omur ilik hastasıyım yuksekten dusme sonucu L1 ve L5 kemıgım kırıldı buna baglı olarak sınır yıpranması sonucu hs kaybı olustu yanı noropatık mesane var ve bagırsak sarması öncelerı ıdare edebılır dusurumdaydım ama sımdı ne zaman ishal ne zman kabız oldugum bellı deyıl en kötusu kacırıyorum cok kötu durumdayım ama durum su kı buyuk aptesımı ıkınarak yapıyorum bı kac dr gıttıgımde amelıyat etsekte sen ıkınarak tuvalete cıktıgın ıcın dahada buyuebılır dedıler su an allaha emanet yasıyorum bez kullanıyorum mesane ıcınde gunluk tak sondası uyguluyorum benım ıcın bı tedavı söz konusu olabılırmı lutfen cvp yazarsanız sevınırm tşk
izabel (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Son Düzenleme: 21/10/2015 02:18 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Bağırsak sarkması ve dışkı kaçırma 8 Yıl, 6 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Omurga kırığı ve muhtemelen omurilik yaralanması sonucunda mesane sorunları ve dışkı kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-inkontinensi-gaz-ve-diski-kacirma.html) sorunu yaşadığınızı belirtmişsiniz. Sizin durumunuzdaki hastalarda, dışkı kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...e-diski-kacirma.html) kesin etkili bir tedavi bulunmamakta mallesef. Ancak, teknolojik gelişmeler ile birlikte (kök hücre nakli vb.), yakın gelecekte sizin içinde güzel gelişmeler olabilir.

Saygılar,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

EN ÜSTSayfa: 1