Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

hocam nasılsınız ben bılgın be...
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: hocam nasılsınız ben bılgın be...
hocam nasılsınız ben bılgın be... 14 Yıl, 4 Ay önce Karma: 0  
hocam nasılsınız ben bılgın benım bır sorum olcak dün gene aynıyapışıklardan olan kusmalarım oldu kusdukdan sonra mıdem kusurken kan geldı acaba sorlanmakdanmı dıye merak ettım onu ıcın sızı rahatsız ettım kendınıze ıyı bakın ıyı gunler kolay gelsın hocam
bilgin (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 0
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Sevgili Bilgin, Ben görüşmey... 14 Yıl, 4 Ay önce Karma: 7  
Sevgili Bilgin,

Ben görüşmeyeli gayet iyiyim, senden tekrar haber aldığıma çok sevindim. Bayramda en son babanla görüşmüştük, tüm aileye selam ve hürmetlerimi iletiver lütfen. Sana 1997 yılında iş kazası sonrasında, pankreas kuyruk bölümü yaralanması nedeniyle, pankreas kuyruk bölümü ve dalak alınması ameliyatı yapmıştım. Ardından da 2003 yılında safra kesende taşlar çıkmış ve safra keseni almıştım. 1997 yılından sonraki 12 yıllık dönemde, senin ameliyat sonrası yapışıklık anlamında birçok sıkıntın oldu, buda sanırım onlardan birisi. Kusma sonrasında kan gelmesi bence zorlanmaya bağlı olabilir, ancak emin olmakta yarar var. Bence bu durumda bir Gastroskopi, yani yemek borusu, mide ve onikiparmak bağırsağı organlarının endoskopi ile incelenmesi işleminin yapılmasında yarar var. Bunu bulunduğun yerde yaptırabilirsin. Ardından da sana bu yapışıklıkların için ince bağırsağın ilaçlı bir filmini (enteroklizis) çektirmemiz yararlı olacak. Bunu yaşadığın yerde halletmen biraz güç, İstanbul’a bir gelelebileceğin bir zaman, bana önceden haber vermek kaydı ile bunu yaptırabiliriz.

Sevgilerimle,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.barsakcerrahisi.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1