Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

makattan sıvı gelmesi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: makattan sıvı gelmesi
makattan sıvı gelmesi 10 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
merhabalar
uzun zamandır makatta kaşıntım var.doktora gittim. iki merhem kullanıyorum. fakat çok etkisi olmadı sayılır. dün akşam üzeri çok fazla belim ağırdı ve sanki adet olacakmışım gibi karın ağrısı vardı.geceleride kaşıntım fazla oluyor. tam anlayamadım fakat dün gece uykumdan uyandım. gelen sıvı nedeniyle sanki makattan geldi. su gibi. bayağıda lütfen cevap verirmisiniz. çok teşekkür ederim.
ukaptanoglu (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:makattan sıvı gelmesi 10 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, karın ağrısı (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/karin-agrisi.html), makattan akıntı (www.hemoroiduzmani.com/237/hemoroid-ile-...makattan-akinti.html) ve makatta kaşıntı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...e-makatta-yanma.html) gibi yakınmalarınız olduğundan bahsetmişsiniz. Bu forumun amacı üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, hiçbir zaman sanal ortamda hastalara tanı koymak veya tedavi yöntemleri önermek değil, sorunu olan kişileri tedavileri öncesinde doğru yönde bilgilendirmektir. Başka bir hekimin veya ekibin tedavisi altında olan hastalara sanal ortamda herhangi bir tetkikin gerekliliği veya sonuçları, bir tedavi veya ilacın gerekliliği yada etkinliği gibi konularda yorum yapmıyorum. Lütfen tedavinizi yürütmekte olan meslektaşıma veya ekibe başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirebilmesi maalesef uygun değildir ve sonuç alabilmek için, muayene olmak esastır. İkinci görüş almak için, kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ve tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1