Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Karın Ağrısı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Karın Ağrısı
Karın Ağrısı 14 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
Sayın Taviloğlu,

Karnımda , tam olarak yerini belirleyemediğim ağrılarım oluyor. Deprem öncesi artçılar gibi kendini belli eden hafif ağrılar beni tuvalete yönlendirip sanki bozuk bir şey yemişimcesine pis kokan büyük abdest yapmama sebebiyet veriyor. Her seferinde aynı şekilde, artan şiddetli ağrıyla birlikte tuvalette gözüm kararıp canımdan can çıkana kadar kıvranıp , gözümü biraz açınca yatağımda kıvranmaya devam eden ağrılarla boğuşuyorum. Olası tüm tetkikler yapıldı. Kan testleri, amilaz-lipaz, bilgisayarlı tam tomogrofi, endoskopi, ultrason, eeg ve aklıma gelmeyen tüm muayene ve testler.Hafif lokosit yükselmesi dışında hiçbir bulguya rastlanmadı. Herşey normal ve hiçbir sorun yok. Değişik zamanlarda belli bir ritüele bağlı olmaksızın gelen bazen uzun bazen daha kısa süreli ağrılarımın dayanılmazlığı ve sebebi olmaması beni çok endişelendiriyor. Tüm testlerim normal çıkmasına rağmen bu şiddetli karın ağrısının kaynağı / sebebi ne olabilir?
pelin pir (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Karın Ağrısı 14 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Öncelikle, size geçmiş olsun. Nedeni bilinmeyen karın ağrıları hem doktorlar hem de hastalar için büyük bir sorun olmaya devam etmektedir. Sizin durumunuzda, karın ağrısı nedeniyle birçok tetkik yapılmış. Görünürde karın ağrısı nedeni olarak, sizde ya bağırsaklara ait bir sorun (iltihabi bağırsak hastalıkları, irritabl bağırsak sendromu) var, yada ailevi akdeniz ateşi (FMF) gibi peryodik bir hastalık akla gelebilir. Sizin çözümünüzü en iyi bir Gastroenteroloji uzmanı bulabilir.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1