Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makatta pislik kalması
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatta pislik kalması
Makatta pislik kalması 9 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
Iyi günler hocam. Bundan 3-4 yıl önce anal ilişki yaşadım. Penis anüsüme iki kez falan girdi, ağrıyınca bıraktım. Daha sonra kanama ağrı sızı olmadı. Bir süredir iç çamaşırımı kirletecek düzeyde akıntı vardı. Sabun kullanmayı bırakınca çamaşırım kirlenmemeye başladı fakat makat bölgeme peçete sürünce pislik geliyor. Aynı zamanda tuvalettede çok kağıt kullanıyorum, pislik geliyor kağıda. Tam temizlenene kadar yıkıyorum.
Hocam bu durumlar normal midir? Muayeneye gitsem doktor tespit edebilir mi? Ileride canım sıkılır mı böyle bir şeyden? Hiçbir işime konsantre olamıyorum kafam hep bu olayda. Beni aydınlatırsanız çok sevinirim hocam. Saygılar.
memocan333 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatta pislik kalması 9 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, geçmişte anal ilişki yaşadığınızı ve halen makattan akıntı ve dışkı kirlenmesi (fecal soiling) sorununuz olduğunu belirtmişsiniz. Yakınmalarınız: hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), makat apsesi (www.hemoroiduzmani.com/159/hemoroid-ile-...ar/makat-apsesi.html), kıl dönmesi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...pilonidal-sinus.html), bakteri veya parazit (kıl kurdu) enfeksiyonları, makat siğili (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...sigili-kondilom.html), cinsel temasla bulaşan hastalıklar (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), dışkı kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...e-diski-kacirma.html), soliter rektal ülser sendromu (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lser-sendromu-2.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), villöz adenom (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...irsak-polipleri.html), iltihabi bağırsak hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), makatta tüberküloz ve rektosel (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/rektosel.html), nedeniyle olabilir. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı'na muayene olmanız yararlı olur. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Son Düzenleme: 16/02/2015 21:29 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Makatta pislik kalması 9 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
Hocam peki sizce sebebi bu yüzden mi?
memocan333 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph

Cvp:Makatta pislik kalması 9 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Belli ki, mevcut sorununuzun yaşadığınız makattan ilişki (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html) ile bağlantılı olup olmadığı sorusu kafanızı kemiriyor. Ancak, listeden anlayabileceğiniz gibi mevcut sorununuz pekçok nedenle olabilir. Bu nedenle, sanal ortamda bu sorunuza yanıt bulmak olası değil ve ancak muayene sonrasında mevcut sorununuza yanıt verilebilir.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph

EN ÜSTSayfa: 1